Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Gear 5 ve Meyve Gücü Uyanışı

Sybe

Senin dediğin gibi bence de tüm taktikleri aynı anda kullanabilrcek ama Gear 5 güç değil de irade arttırmalı diye düşünüyorum.Gear 5 olunca istediği diğer vitesleri art arda kullanabilir dev, aşırı hızlı ve istediği hareketini kullandığı bir Gear 4 eğlenceli olmazmıydı.Tabi farklı konuda farklı bir şey söyledim ama olsun

Senin dediğin gibi bence de tüm taktikleri aynı anda kullanabilrcek ama Gear 5 güç değil de irade arttırmalı diye düşünüyorum.Gear 5 olunca istediği diğer vitesleri art arda kullanabilir dev, aşırı hızlı ve istediği hareketini kullandığı bir Gear 4 eğlenceli olmazmıydı.Tabi farklı konuda farklı bir şey söyledim ama olsun
İradesi artırmalı tabi ki de ama, Gear 4 biraz savunma gibi duruyor. Gear 5 hem saldır hem savunma odaklı tank gibi olucak ağır hasar verecek saldırı düzeyi bence iradesi ile hakiyi daha rahat ve güçlü performans olarak kullanacak. Gear 5 tüm düzeyleri kapsayacak uzun sürede kullanmasına sebep olacak.

Evet arkadaşlar son kısmı da halledip meyve uynışını nasıl olucağını daha mantıklı hale getirdim son meyve uyanışı kısımlarını tekrar göz atıp okursanız biraz daha ilginç olur eğlenirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık