Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Fujitora Gücü ve Handikap

Meyve kılıçta mı yoksa fujitorada mı?

• Kullanılan toplam oy
    47
Seride gördüğümüz ve güçlü olan amirallerden biri olan fujitora biliyorsunuzki yerçekimi ile saldırılar yapıyor. Tahminen bir meyve kullanıcısı ancak ben meyveyi yiyenin fujitora değil kılıç olduğunu düşünüyorum. Biliyorsunuz ki one piece evreninde meyveler eşyalara yedirelebiliyor.

Ayrıca dikkat ettiyseniz fujitora yerçekimi saldırılarını kılıcı ile yapıyor.

Handikaplara gelirsek

Kılıçı kına koyduğu zaman Kılıç'ın görünen yüzüne oranla yerçekimini istediği alanda arttırıyor. Tahminen biri fujitoranın kılıcını kınından çıkarmaya zorlarsa bu işlemi iptal edecek.

Bir diğer olay ise gökten meteor indirme olayı . Buda epey sıkıntılı bir teknik.
Çünkü kesilse bile yanmaya devam ediyor meteor.lawın saldırısında gördüğümüz gibi., Tahminimce buda bir hava saldırısı ile söndürülebilir.

Meteor kesilse bile aynı zamanda ateşinide söndürmek gerekiyor.yoksa gene sorunlu bir yetenek. Tahminen buda güçlü bir hava saldırısı ile ateş söndürülebilir ve kesilir.

Bir diğer yeteneği ise şu herşeyi havaya kaldırma muhabbeti biliyorsunuz. dressrosada herşeyi havaya kaldırdı ancak yere bırakmadı.
Zaten bu güç pekte fujitoraya uymuyor.
Sonucta fujitoranın savaştığı kişi o taslardan vs. Etkilenecek biri değildir. Ancak bunun yanında çevredeki halk veya denizciler etkileneceği için bu gücü kullanmaz.

Ve şu kullandığı adayı komple bükme olayı.

Muhtemelen buda pek onun tarzına uyan bir yetenek değil. Çünkü buda cevreye epey zarar veriyor ve az cok fujitoranın merhametli bir insan olduğunu öğrendik.
Bunuda çevresindekiler zarar göreceği için kullanmaz. Zaten kullanabilmesi icin rakibin kılıcından uzaklaşması gerekiyor. Ki bizim tayfada kimse kaçmaz.

Muhtemeln fujitora denizciliğin sistemini seven biri değil. Şuanki denge muhabbeti sebebiyle denizcilerle çalışıyor.
Ve ayrıca denizcilerke çok alakası olsa amiral seviyesindeki biri illaki çarpardı gözümüze.

Son düzenleme:
Şu ana kadar sadece hayvan meyveleri yedirildi eşyalara. Nedeni eşya bilinç kazandığı içindi. Kılıç meyveyi yemiş olsa istediği gibi kullanmaz nede olsa ortada bilinç yok. Ama kılıç yediyse Karasakal da karanlık meyvesinden değil yüzükten kullanıyordur deprem şeytan meyvesini teorisi gerçek olmuş olur.

Konu için teşekkürler öncelikle.

İncelemeyi okuyanların daha net anlaması için belirtilen noktalarda mangadan sahneler atılabilir.Bölümler baya geride kaldığı için çoğu şeyi unutmuş oluyoruz.

Muhtemeln fujitora denizciliği seven biri değil. Şuanki denge muhabbeti sebebiyle denizcilerle çalışıyor.
Denizciliği seven velakin Denizcilerin sisteminin yanlış olduğunu düşünen biri.Bizzat Dressrosa arcında Doffla konuşurken diyordu bunu.

One piece stampade buna bir gönderme yapıldı.
Filmler seride herhangi bir gerçeği yansıtmıyor diye biliyorum. Seriyle bağlantısı bile yok hatta. Bu yüzden bu nokta biraz dayanıksız kalıyor.

Tahminen bir meyve kullanıcısı ancak ben meyveyi yiyenin fujitora değil kılıç olduğunu düşünüyorum.
Tam olarak bunun için elde bir kanıt gerekli.Tek bildiğimiz şey Water 7'de ki kılıca zoan yediren birisiydi. Tamam ama bunun sadece zoanla kaldığı gibi bir olasılıkta var onu ne yapmamız gerekiyor?

Bu arada incelemeyi "Fujitora'nın kılıcı meyve yemiştir" varsayımı üzerine şekillendirmişsin ama tam olarak bu konu da pek kesinlik kazanmadı.İncelemeyi bir varsayım üzerine yapmak ne kadar doğru pek emin değilim.

Son düzenleme:
Konu için teşekkürler öncelikle.

İncelemeyi okuyanların daha net anlaması için belirtilen noktalarda mangadan sahneler atılabilir.Bölümler baya geride kaldığı için çoğu şeyi unutmuş oluyoruz.

Denizciliği seven velakin Denizcilerin sisteminin yanlış olduğunu düşünen biri.Bizzat Dressrosa arcında Doffla konuşurken diyordu bunu.

Filmler seride herhangi bir gerçeği yansıtmıyor diye biliyorum. Seriyle bağlantısı bile yok hatta. Bu yüzden bu nokta biraz dayanıksız kalıyor.

Tam olarak bunun için elde bir kanıt gerekli.Tek bildiğimiz şey Water 7'de ki kılıca zoan yediren birisiydi. Tamam ama bunun sadece zoanla kaldığı gibi bir olasılıkta var onu ne yapmamız gerekiyor?

Bu arada incelemeyi "Fujitora'nın kılıcı meyve yemiştir" varsayımı üzerine şekillendirmişsin ama tam olarak bu konu da pek kesinlik kazanmadı.İncelemeyi bir varsayım üzerine yapmak ne kadar doğru pek emin değilim.
Aslında resim atacaktım ancak nedense bir türlü yükleyemedim. İkincisi orda denizcilikte bahsettiğim seninde dediğin gibi sistem. Üçüncüsü zaten benimde amacım varsayımı nasil bize mantıklı geleck sekilde degirlendirebilmemiz.
Dördüncüsü biliyorum yan filmlerin pek bağlantısı yok onu lawın meteor kestiği sahne diye degistireyim.

Şu ana kadar sadece hayvan meyveleri yedirildi eşyalara. Nedeni eşya bilinç kazandığı içindi. Kılıç meyveyi yemiş olsa istediği gibi kullanmaz nede olsa ortada bilinç yok. Ama kılıç yediyse Karasakal da karanlık meyvesinden değil yüzükten kullanıyordur deprem şeytan meyvesini teorisi gerçek olmuş olur.
Zaten teachin meyvesini yüzüğe yedirmiş olma teorisde mantıklı geliyor aslında. Sadece zoan ile sınırlı kalacağını düşünmüyorum. Bu meyve işinin

Bu muhabbet geçtiğinde Smoker Issho'nun yemek yerken gücünü kullandığı bir panel atmıştı. Meyve de kenarda duruyordu. Ben orada tatmin oldum.

Fujitora Green bitte denizci gemisini kılıç kullanmadan mı kaldırmıştı ne öyle bir şey hatırlıyorum.

Yerçekimi meyvesiyle kılıç göze pek uyumlu gözükmüyor. bu kadar güçlü bir meyveye sahip olan biri neden kılıç kullanır üzerinde tartışılması gereken bir konu bu.
Pek mümkün gözükmüyor ama kılıçta meyve çıkarsa şaşırmazdım.
Çok delikanlı bir adam olmasına rağmen hala gözüme Mihawk tarafından çizilsin diye yaratılmış bir karakter gibi geliyor. Mihawk'ın yonkou dengi bir adam olduğunu kanıtlamak için kullanılabilecek tek karakter Fujitora.

Banada meyveyi kılıcına yedirdiği mantıklı geliyor.Sürekli saldırısını kılıçla yapıyor meyve gücünü kılıçsız kullandığını görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık