Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Film İzleme Kulübü

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Mercury tarafından 30 Kas 2018 tarihinde açılan konu

1. Kaizokou Gari itoryou iai shishi sonson

Kaizokou Gari (itoryou iai shishi sonson)
    Mesaj Sayısı 1,126
    Üyelik Tarihi7 Oca 2018
  2. Mercury ★ ͡° ͜ʖ ͡°。

Mercury (★ ͡° ͜ʖ ͡°。)
    Mesaj Sayısı 4,706
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Aslında daha izlemedim. Ama film hakkında okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla, senin seveceğini pek sanmıyorum. :)

3. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 821
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Eddie the Eagle (2015)
    Biyografi filmlerini sevmem, sanat konusunda eksik kalıyorlar genellikle ister istemez. İngiliz yapımı filmleri severim ama. Stüdyo ile başlayalım direk, Pinewood güzel iş çıkarmış. Özellikle cugaralı atlama sahnesine bayıldım, dronelar falan da güzel desteklemiş. Geçelim hemen oyunculara. Filmin sonunda gördüm asıl elemanın fotoları, ana karakterin rolünü kolaylaştırmış tabi olağanüstü durum. Ama gene de başrol için iyi diyemem. Şu rolün hakkını verecek, o sondaki fotoğrafları görünce vay *** ne oynamış eleman dedirtecek daha başka İngiliz aktörler olduğunu biliyoruz yani. Yardımcı rollerde falso yok, gerek Hugh başkan olsun, gerek işçi baba rolü olsun, gerek anne rolü olsun, gerek nordik panpişler olsun, hepsi sapasağlamdı. Walken reisi görünce zaten çocukları pistten aldık direk, nolur nolmaz.

Son düzenleme: 10 Şub 2019
  4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,076
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Bence gayet iyi oynamış çocuk.

5. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 821
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Şunu da ekliyim :
    Walken reisin pişmanlığı ve Hugh'a karşı yenilgisi, Hugh'ın başrole karşı yenilgisi ama gevşek kişiliği ile çaktırmamaya çalışması falan bunlar muhteşem yansıtılmış. This is real İslam, pardon oyunculuk dedirtti yani. İşçi babanın Hugh'ın elini sıkarkenki mahçubiyeti, ezikliği, oğluna son sahnede karşılamadaki bakışı, egolarını yıkması falan, o başkan da iyi oynamış dedirtti. Ama başrol bence yanlış olmuş overall bi oyuncu seçimi için eleştiri yaparsam.

Edit : ben de Boyhood'u izlemek istiyodum ya, iyi denk geldi :D

Edit 2 : link de atam https://yts.am/movie/boyhood-2014

6. Mercury ★ ͡° ͜ʖ ͡°。

Mercury (★ ͡° ͜ʖ ͡°。)
    Mesaj Sayısı 4,706
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    +1

7. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 1,120
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Ben izledim de tekrar izlemeye gerek varmı emin degilim. Filmi genel hatlarıyla hatırlıyorum.

8. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,076
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Benim izleyesim gelmedi pek.

9. Mercury ★ ͡° ͜ʖ ͡°。

Mercury (★ ͡° ͜ʖ ͡°。)
    Mesaj Sayısı 4,706
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Istiyorsan direkt hatırladığın kadarı ile yorum yazıp geçebilirsin, istiyorsan tekrar izleyebilirsin. Istiyorsan hiçbir şey yapmazsın, tamamen sana kalmış yani. :ehe:

Sen bilirsin. :)

10. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 14,722
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Amaneden sana süresi kısa bir film önereyim 1 saat kadar.Beğenirsen yönetmenin filmlerine sarabilirsin çok çekici bir tarzı vardır.Erkek - kadın ilişkilerini çok farklı anlatıyor. Filmin adı Suzanne's Career. İzlersen yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleme: 11 Şub 2019

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık