Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Agatha cristie - Işıklar sönünce
Agatha cristie - on küçük zenci
Agahtha cristie - Beş küçük domuz
mario mazzanti - şah mat
William Faulkner - Dilek ağacı

Agatha cristie kitaplarını ilk defa okudum bir defa başlayıncada gerisi geldi
şah mat kitabını satranca olan merakımdan okudum, güzel polisiye romandı
dilek ağacı da çerez niyetin okunacak çocuk kitabı ama büyüklerede hitap eden bir kitap
On küçük zenciyi unutamıyorum. Şahane bir kitaptı.

Agatha Christie tarzı şeylere devam etmek istersen Detective Conan izleyebilirsin bak. Tarz olarak benziyorlar. Hatta ilerideki bölümlerden birinde ana karakterimiz bir cinayeti Agatha Christie romanına(alfabe cinayeti) benzetiyor ve ona göre çözüm yapıyor.
Dedektif conani takip ediyorum gerci bayadir izlemiyordum dedigin kitaba baslayacaktim zaten guzel ve sade anlatimi var yazarin ve hikayeleride fazla uzun olmadigindan guzel gidiyor Teşekkürler tavsiyelerin icin yinede

3 gunde okumuştum baya sarmisti beni tahminlerimide yanlis cikmisti
Çalıştığım yerin karşısında bir kütüphane vardı on küçük zenciyi oradan ödünç alıp okumaya başlamıştım. Sonra kitabı tam bitirmek üzereyken son sayfalarının olmadığını fark ettim. Bende mecburen internete girip kitabın sonuna bakmıştım katil kim diye. O şekilde kitabın sonunu internetten okumuştum. Yanlış hatırlamıyorsam 1-2 günde bitirmiştim kitabı. O kadar sarmıştı ki nasıl okuduğumu bilemedim. Ee bir de kitabın son sayfaları olsaydı çok daha güzel olacaktı :) Ben de başka şeyler tahmin etmiştim ama tutmamıştı.

3 gunde okumuştum baya sarmisti beni tahminlerimide yanlis cikmisti
O kitabın sonunu tahmin edebilen babayiğidi ben tanımıyorum, öyle birinin dünyaya geleceğini de sanmıyorum :D
Üniversitede boş boş dolandığım bir dönemde bu kitap elime geçmişti. Sağı solu yırtık, bantlanmış bir haldeydi. O gün soluksuz okuyup bitirmiştim kitabı. Diğer gün de okulun kütüphanesine gidip 3 4 tane Agatha Christie kitabı almıştım. :good:

O kitabın sonunu tahmin edebilen babayiğidi ben tanımıyorum, öyle birinin dünyaya geleceğini de sanmıyorum :D
Üniversitede boş boş dolandığım bir dönemde bu kitap elime geçmişti. Sağı solu yırtık, bantlanmış bir haldeydi. O gün soluksuz okuyup bitirmiştim kitabı. Diğer gün de okulun kütüphanesine gidip 3 4 tane Agatha Christie kitabı almıştım. :good:
Merak ettirdiniz lan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık