Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Silinmiş Üye

Shigatsu wa Kimi no Uso

Kousei yetenekli bir piyanisttir fakat annesini kaybetmesiyle artık piyano çalamaz hale gelir. Her ne kadar çocukluktan beri arkadaşları olan Tsubaki ve Watari ile güzel vakit geçirse de piyanoya olan bağı gitgide incelir. Fakat her şey bir Nisan günü Tsubaki’nin arkadaşı olan Koari’nin Watari ile tanışmak istemesiyle değişir. Arkadaşlarını bekleyen Kousei tesadüfen Kaori ile tanışır ve siyah-beyaz hayatına ilk defa renk geldiğini hisseder.

Shigatsu wa Kimi no Uso

Kousei yetenekli bir piyanisttir fakat annesini kaybetmesiyle artık piyano çalamaz hale gelir. Her ne kadar çocukluktan beri arkadaşları olan Tsubaki ve Watari ile güzel vakit geçirse de piyanoya olan bağı gitgide incelir. Fakat her şey bir Nisan günü Tsubaki’nin arkadaşı olan Koari’nin Watari ile tanışmak istemesiyle değişir. Arkadaşlarını bekleyen Kousei tesadüfen Kaori ile tanışır ve siyah-beyaz hayatına ilk defa renk geldiğini hisseder.
Güzel animedir. İlk başta önyargıyla başlamıştım ama beğendim. Hele piano vs seviyorsanız kesin izleyin :good:

Goblin Slayer.Beğendim özellikle ana karakteri.Az konuşan işini yapan tip.Kullanılan büyüler kısıtlı,yapılan baskınlar zorlayıcı.Gerçek bir rpg havası vardı animede tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık