Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

En son tower of god trailer izledim :d bu aptal seri trene binme aşamasında beni çok sıkmıştı hala daha okumadım o günden beri. Belki sadece animeyi deneyebilirim, x1.5 hızla tabi :d
Ben de o dönemler çevirinin de gelmemesiyle sıkılıp bırakmıştım ama o muhabbetlerin sonuna geldiğimde,geçen yıl iyi ki devam etmişim dedim.O kısımlar biraz daha kısa kesilebilirdi ama neticede değdi.

Boku dake ga Inai machi

Ben izlerken keyif aldım. Çok uzatıp sıkmadılar. Kayo chan'ın çocukluğu epey tatlı idi.
Hayvan gibi iyi seriydi cidden. İzlemeyen varsa izlesin. :D

En son tower of god trailer izledim :d bu aptal seri trene binme aşamasında beni çok sıkmıştı hala daha okumadım o günden beri. Belki sadece animeyi deneyebilirim, x1.5 hızla tabi :d
Cidden sensin aptal abi. Özür dile :D

Thors eski hâline hiç dönmedi ki, ölüm tehlikesi altındayken bile Askeladd'ın adamlarını bayıltıp bırakmıştı hiçbirini öldürmemişti. Hatta ok yağmuruna tutulduğunda Thorfinn'e özellikle kin duymamasını söylemişti. Thorfinn bu saatten sonra eski hâline dönmez, dönmemeli.
demek istediğim thors savaşmıştı en azından karşılık vermişti, benim istediğim biraz daha aksiyon galiba, kin duymaz ama bence savaşmak zorunda kalacak yani öyle olsun istiyorum açıkçası.

Sen neye aptal seri diyorsun lan
Hayvan gibi iyi seriydi cidden. İzlemeyen varsa izlesin. :D

Cidden sensin aptal abi. Özür dile :D
hayırdır lan çete misiniz olm. ulan animesini izleyip her bölüm gömmezsem... hadi bakalım.

Ben de o dönemler çevirinin de gelmemesiyle sıkılıp bırakmıştım ama o muhabbetlerin sonuna geldiğimde,geçen yıl iyi ki devam etmişim dedim.O kısımlar biraz daha kısa kesilebilirdi ama neticede değdi.
eyv belki bakarım :T

Güncel olarak Dorohedoro ve Plunderer izliyorum . Doro baya iyi çok farklı bir havası var fakat Plunderer şu anlık bok gibi gidiyor, konusu hoşuma gittiği için başladım işlenebilirse de valla tadından yenmez zaten bir kaç bölüme açılacak diyorlar bekliyorum bakalım.

Dorohedoronun animesi çok iyiydi 12 bölümden fazla sürebilirmiş, son bölüm zaten çok havada kalmış. ikinci sezon gelir mi? Bilmem ama mangasına geçiyorum an itibariyle... Mangada 40 a denk geliyor sanırım..

91 Days izliyorum az kaldı bitecek, muhteşem bir anime izleyin izlettirin.. Openigten tutunda karakterlerine kadar muazzam.

7 seeds 2. sezonu izledim, ilk sezon gibi güzeldi, izlettiriyor kendini, sonunu merak ettiriyor. Koca bir amaaaaa!!!
Olaylar uzatılıyor gibi, daha çok konu sığacak iken bir bölüme.
Ayrıca mantık hataları ve göte bala kurtulmalar göze batıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık