Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Telltale Games Oyunu

En Sevdiğiniz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    20
İyi günler. Telltale Games'i bilenleriniz vardır. İnteraktif oyun denince akla ilk gelen firmalardan biridir. Son zamanlarda yeniden dönüş yapmaya başlayınca konusunu açmanın güzel olacağını düşündüm. Bu başlıkta favori Telltale Games oynunuzu seçebilirsiniz
Not: Tabi firmanın geçmişten bugüne kadar epey fazla oyunu var. Bende genelde listeye popüler olanları aldım.
Not2: Yine seri olan oyunları aynı başlıkta yazdım.

Sam & Max Serisi

Poker Night Serisi

The Walking Dead Serisi

The Wolf Among Us

Tales From The Borderlands

Game Of Thrones

Minecraft: Story Mode Serisi

Batman Serisi

Şimdilik bu kadar. En sevdiklerinizi anketten seçebilirsiniz.

The Walking Dead'in ilk sezonunu ayrı bir yere koyarım ama sonrasını pek beğenmiyorum. O yüzden bütün olarak bakınca The Wolf Among Us en sevdiğim.

Sadece The Walking Dead'in ilk oyununu oynadım. Çok bana hitap etmeyen tür bu. Borderlands seven biri olarak Tales From The Borderlands'i izlemiştim. Onu seçtim. Baya eğlenceli gelmişti.:D

Açık ara en iyi bulduğum TWD sonra Game of thrones ve borderlands gelir. Game of thronesun ikincisi gelir diye çok bekledim ama gelmeyecek sanırım.

TWD kesinlikle. İlk sezondaki Lee karakteri başlı başına mükemmelken, Kenny'nin hikayesiyle beraber sonraki sezonlardaki hâli apayrı bir şeydi. Bir tek son sezonunda sıkılmıştım, diğer sezonlar her ne kadar 1. sezon ayarında olmasa da güzeldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık