Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hasır Şapka Üyesi

En Sevdiğiniz Hangisi?

• Monkey D. Luffy

• Roronoa Zoro

• Nami

• Usopp

• Sanji

• Tony Tony Chopper

• Nico Robin

• Franky

• Brook

• Jinbei

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Hazır popüler karakter anketi yapılıyorken yalnızca tayfayı kapsayan bir anket açmak istedim.Kimin hangi karakteri sevdiği az çok belli olsada yine de ankette görelim.

Tayfa Üyeleri

Monkey D. Luffy

Tayfamızın kaptanıdır kendisi.
Sevenleri, onu yalnızca gücü için değil insanlara yaptığı büyük yardımları, korkusuzluğu, azmi, iradesi vb. sebeplerden seviyor.

Roronoa Zoro
Tayfamızın kılıç ustası.
Gücü, yüksek kararlılığı, hedefine olan bağlılığı, karizması, sadakati onu sevmek için yeterli olmalı.

Nami
Tayfamızın rotacısı.
Eşsiz rota yetenekleri, güzelliği, zekası, tayfayı kaptanmışcasına çekip çevirmesi, bilgisiyle göz kamaştırıyor.

Usopp
Tayfamızın keskin nişancısı.
Müthiş keskin nişancılığı, mucit yetenekleri,ne kadar güçsüz olsada sorunların üstesinden gelmesi sevilebileceğini gösteriyor.

Sanji
Tayfamızın aşçısı.
Gücü, karizmatik dövüş stili, zor zamanlarda işe yarayan pratik zekası, vazgeçemediği prensipleri Mr. Prince'i sevmek için yeterli.

Tony Tony Chopper
Tayfamızın doktoru.
Basit şeylerden etkilenen şeker düşkünü tatlı küçük doktoru sevmemek için sebep yok gibi.

Nico Robin
Tayfamızın bilgin arkeologu.
Güzelliği, olgunluğu, müthiş zekası, yüksek bilgisi ve sakinliği ile seviliyor.

Franky
Tayfamızın marangozu.
Garip icatları, tayfa için yaptığı donanımlı müthiş gemi ve bedenindeki silahları ile sayborgun sevenlerini görelim.

Brook
Tayfamızın müzisyeni.
Bu müthiş iskelet adam kibarlığı ile dikkat çeken bir beyefendi.Estetik kılıç hareketleri çok beğeniliyor.

Jinbei
Tayfamızın dümencisi.
Eski bir savaş lordu olan bu balıkadam dostlarına çok değer veren vefakar biri.Luffy için yaptıkları çok fazla.

TS öncesi zoro derdim ama şuan kesinlikle luffy.Luffy’nin zamanla çok olgunlaştığını düşünüyorum özellikle rayleighle yaptığı antrenmanlardan sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık