Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Nefret Edilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Orochimaruyu koyacaktım koymadım sen ona dua et :artiz: Aizen bile vardı genel seyirci kitlesi asıl hükümet yanlısı olan,karakterden mi anlamıyorlar nedir genelde sevilen karakterlerden nefrette edilmiş.Mesela Luffy ilk 100 ismin hemen gerisinde.
Usopp koysaydın iyi olurdu . Evet , niye koymadın ?
Sakura ile kapışabilecek bir karakter olurdu. Çekişmeli giderdi neyse oyum Sakura :T

Sakura derim de N ve M neden bu ankette anlamadım.Şahsen ikisi de gayet özgün karakterler.

tucker in anası **** ***** **** hatta ******* kendisininde ***** ve ****** dir şerefsizdir adidir ve artı olarak *******dır

Tucker, Excalibur ve Suzaku'nun arasindan basariyla siyrildi Nina. Onun irkci ve rezil davranislarindan nefret ettigim kadar Spandam'dan bile nefret etmemis olma ihtimalim mevcut.

Tucker, Excalibur ve Suzaku'nun arasindan basariyla siyrildi Nina. Onun irkci ve rezil davranislarindan nefret ettigim kadar Spandam'dan bile nefret etmemis olma ihtimalim mevcut.
O karakterden neden nefret edildiğini bile hatırlayamadım o kadar önemsiz bir karaktermiş ki aklımda bile kalmamış.Gerçi c.geass izleyeli de yıllar oldu tabii.

Anketteki karakterlerin çoğuna uyuz oluyorum ama Nina ve Suzaku öyle böyle değil, ikisi arasından da oyum Suzaku'ya, sanırım şu ana kadar en çok küfrettiğim şey odur,

Emiya Shirou ve Mr.Satan'ın olmamasına şaşırdım (ve tabi one piece karakteri olmamasına da)..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık