Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Nefret Edilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Ben ilk animeye Naruto ile başladım. Abi Narutoya başlarda katlanamiyordum ben ya çok gerizekalı hareketler yapıyordu. Hala bazen hatırlayınca sinir olurum. Sonra o biraz düzeldi yıkıkligi attın üstünden bu kezde sasuke malladi. Nasıl bir seridir...

Yoruma bayağı açık olmuş konu. Bazı karakterler kötüyken bazıları çok iyi kişiler olmasına karşı hoşa gitmeyen tipler. Bu konuda bir ayrım yapılabilirdi. @Millennium Wizard konuyu açalı 9 yıl olmuş bugün açsa farklı açardı bence. Yine de anketten birilerini seçmek gerekirse shou tucker derim. Fakat genel anlamda aklıma ilk gelen kişi Rainbow'dan Ishihara. Hayatta en çok küçücük bir yetkiye sahip olduğu anda yaptığı ilk iş olarak kendinden bir alttakini ezmeye başlayan insanlardan tiksiniyorum. Benim nazarımda saf kötü kişi tam olarak budur.

Angelise Misurugi'den nefret ettiğim kadar hiçbir karakterden nefret etmedim şu ana kadar. Normalde bir seriyi tam bitirmeden karakterleri hakkında önyargılı davranmaktan hoşlanmam fakat bu karakter direk bulunduğu serinin ana karakteri ve öyle antipatik, öyle itici bir kişiliğe sahip ki serinin kendisini fena bulmasam da sırf onun yüzünden 4-5 bölümden fazlasını izleyemedim.

Yoruma bayağı açık olmuş konu. Bazı karakterler kötüyken bazıları çok iyi kişiler olmasına karşı hoşa gitmeyen tipler. Bu konuda bir ayrım yapılabilirdi. @Millennium Wizard konuyu açalı 9 yıl olmuş bugün açsa farklı açardı bence. Yine de anketten birilerini seçmek gerekirse shou tucker derim. Fakat genel anlamda aklıma ilk gelen kişi Rainbow'dan Ishihara. Hayatta en çok küçücük bir yetkiye sahip olduğu anda yaptığı ilk iş olarak kendinden bir alttakini ezmeye başlayan insanlardan tiksiniyorum. Benim nazarımda saf kötü kişi tam olarak budur.
Bu anket Myanimelist muadili siteden alınan verilerle yapılmıştı.Nefret ediyorum diye de oyluyordun dislike gibi.Yani kafama göre koymadım isimleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık