Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

En nefret edilen anime karakteri ?

'Anime Sohbet' forumunda Millennium Wizard tarafından 16 Mar 2014 tarihinde açılan konu

?

Sizce hangisi ?

1. Uchiha Sasuke

17.9%
  2. Sakura Haruno

45.5%
  3. Shou Tucker

21.1%
  4. Near

4.9%
  5. Nina EINSTEIN

8.9%
  6. Koichi SHIDO

1.6%
  7. Misa AMANE

4.1%
  8. Kabuto YAKUSHI

2.4%
  9. Orihime INOUE

21.1%
  10. Griffith

22.0%
  11. Mello

4.9%
  12. Makoto ITOU

2.4%
  13. Suzaku KURURUGI

13.8%
  14. Danzou SHIMURA

9.8%
  15. Don KANONJI

3.3%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 18,396
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Çok fazla bir açıklama yapmayacağım.Her karakteri uzun uzun yazardım ama tanımayan için zaten pek bir anlam ifade etmez.Sadece sebepleri konusunda kısa açıklamalar var.Karakterleri kafama göre seçmedim.Genel olarak sevilmeme konusunda zirveye oynayan karakterler arasından seçtim.

1 - Uchiha Sasuke

Eskiden emo olarak anılıyordu. :D Bir zamanlar sevmeyen kişi sayısı had safhadaydı.Şimdi biraz durulmuş olabilir.

2 - Sakura Haruno

Sakura denilince nedensizce neşesi kaçan çok kişi var.Unutulsa bile mangada patlatıyor bir bomba yine gündem olmayı başarıyor.Kendine sövdürmenin yolunu şu ana kadar bulamadığını görmedim :D

3 - Shou Tucker

Tam bir şerefsiz diyebiliriz.Fmada yer alan bir karakter.Spoiler olmasın diye fazla bahsetmek istemiyorum babalık duygusu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

4 - Near

Neden sevilmediğini çok anlatmama gerek yok sanıyorum :D Death note'dan sırf bu karakter yüzünden soğuyanlar olmasa bile katkısı oldukça fazla.

5 - Nina EINSTEIN

Neden sevilmediğini açıkçası şu an hatırlayamadım.Uyuz bir tip olduğu için olabilir,genel seyirci kitlesi bu tarz karakterlerden pek hoşlanmayabiliyor.

6 - Koichi SHIDO

Açıkçası tanıdığım bir karakter değil.Highschool of the Dead animesinden bir karakter.Kötü karakterlerden birisi olduğu için sevilmiyor büyük ihtimalle.

7 - Misa AMANE

Neden sevilmediği aslında pek belli olmayan bir karakter ama belli ki seride bulunduğu konumu ve yaptıklarını yadırgayanlar oldukça fazla.

8 - Kabuto YAKUSHI

Orochimaruyu seven bir kesim olduğu için liste dışı bıraktım ama kabutoda ne yazıkki böyle bir kesim bile yok.O yüzden yanlışlar doğruları götürüyor ve kabutoda listeye giriyor.

9 - Orihime INOUE

Sanırım kurosaki - kun etkisi olsa gerek :D Fazla söze gerek yok sinir krizi geçirtebilir.

10 - Excalibur

Aslında çok özel bir karakter.Hem anime seyircisini hemde bulunduğu animedeki diğer karakterleri bunalıma sokabilecek kapasitede :D

11 - Mello

Çikolata yemek demekki insana pek sempati kazandırmıyor.Aşağı yukarı Near ile aynı nedenlerden dolayı sevilmiyor diyip geçelim.

12 - Makoto ITOU

Masum görüntüsüne aldanmayın.İsimdeki gibi bir itlik söz konusu :D Aldatma ve çarpık ilişkiler konusunda bataklığa saplanmış bir karakter.

13 - Suzaku KURURUGI

Sevilmemesinin nedeni basit.Vatan hainliği.Gerçektende öyle olduğunu gösterir hareketlerini de sürekli sürdürüyor.Antipatik davranışlar konusunda herhalde üstüne yok.

14 - Danzou SHIMURA

İğrenç görülebilecek görüntüsü bir yana,her türlü pisliği yapabilecek karakter yapısı listeye girmesinde önemli bir etken.

15 - Don KANONJI

Bleach serisinin foxysi diyebiliriz aslında. :D Fakat ondan bile farklı olarak serinin başında sürekli her yerde çıkması ve fillerlerin gözdesi haline gelmesi bir yerden sonra seyirciyi bıktırdı.Kötü espri anlayışı ve yapılan gereksiz mizah sanırım tepkilere neden oldu.

2. Rocks D. Xebec (Jenque)
    Mesaj Sayısı 2,648
    Üyelik Tarihi16 Şub 2013
    Foxy yok sanırım. :confused:

3. Kompositör (Üye)
    Mesaj Sayısı 7,803
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Kizaru the kepçük.
    Keşke ankette olsaydı.

4. Benn Beckman The First Mate of Red Hair Pirates

Benn Beckman (The First Mate of Red Hair Pirates)
    Mesaj Sayısı 354
    Üyelik Tarihi24 Şub 2011
    Usopp'tan da çok nefret edildi son zamanlarda ama Sakura.

5. Lynfield (x)
    Mesaj Sayısı 1,164
    Üyelik Tarihi6 Mar 2012
    Bana göre; Hinata ve L. Ama onlar olmadığına göre Suzaku diyorum.

6. Funky Üye

Funky (Üye)
    Mesaj Sayısı 502
    Üyelik Tarihi24 Eki 2011
    Listedeki tanıdıklarım arasından bir tek Kabuto'yu severim, ona oy çıkacak mı merak ediyorum :) Diğer karakterlerin hepsi sevimsiz ama Sakura her zaman başı çeker.
    Edit: Sakura'nın başı çekme sebebi devamlı göz önünde olması bence, diğer karakterin çoğu meydanda yok.

7. Unknown Üye

Unknown (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,846
    Üyelik Tarihi13 Haz 2013
    Tucker - Orihime ( Kurosaki-Kuuuuun) - Saske (Gereksiz ergen haraketler) - Sakura ( Tamamen gereksiz bir karakter )

Sanırım Sakuraya gider bu durumda oy..

8. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 18,396
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Anketi gerçekten genel anime kitlesine göre yaptım.Dikkat edersen zaten karakterlerin çoğu narutodan,çünkü dünya genelinde en çok naruto izleniyor.Hangi seri daha fazla izleniyorsa o karakterler çok seviliyor yada nefret ediliyor.Foxy mesela o yüzden yok.Aslında ilk 15 karakteri bile almadım.Bazı isimleri kayırdım diyebilirim.Sırf kötü karakter diye nefret edilenler var.Ana karakter diye sevmeyenler var.İlk 50 içinden üst sıralardaki isimleri seçtim kısaca.

9. husra Üye

husra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,314
    Üyelik Tarihi7 Şub 2013
    Sakura, Saske ve Koichi arasında kaldım. Oyum pembeye...
    Foxy olsa hiçbiri yaklaşamazdı. :oleyo:

10. Shou Tucker denen şerefsizi koymasaydın keşke, durup dururken banlanmak istemiyorum.
    Edit: Ne gereği vardı, niye hatırlatıyorsun ki yani? Sinir sistemimi bozan tek karakter ulan anime aleminde. Griffith bok yemiş yanında.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık