Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Ope Ope. Law'da olduğu için gücü fark edilmiyor, Zoro gibi bir kılıç ustasında olsa ha bire ışınlanıp bir o taraftan bir bu tarafa slash atar. Bu meyve ile kendinden daha güçlü birini yenebilirsin.
Yeni nesilde Ope Ope'yi Law'dan başka iyi kullanacak bir isim daha yok. Eskilerden belki tek tük isim çıkarırsın. Bu meyveyi en en en iyi şekilde kullanabilmen için tıp bilgilerine ve bunun yatkınlığına sahip olmanda şart.

Ayrıca kim diyor fark edilmiyor diye. En op meyveler arasında başı çekiyor.

Sen sadece kalp bilgisiyle kaldığını mı sanıyorsun. Adamın bütün teknikleri tıptan haberin var mı? Counter'ından Anestezine kadar hepsi tıbbi tedaviler. Ve nereye uygulanması gerekiyorsa Law o şekilde uyguluyor.
Bunların hepsi tek kitaba bakar. Fakat benim için meyvenin en etkileyici kısmı ışınlanma ve kesme olayı. Zoro seviyesindeki bir kılıç ustasının elinde iki King'i bile aldırır.

Kesinlikle dostum. Bana sorsalar Fujitora'nın meyvesini seçerim deprem yerine. Saldırı gücü olarak depremle yarışır. Artı olarak meteor indiriyor, uçmaya izin veriyor, rakibin yaklaşmasını engelliyor, logia meyvelerine bile karşı etkili.
Millet niye Gura Gura'yı bu kadar büyütüyor anlamış değilim. Fujitora'nın meyvesiyle yapabileceklerinin sınırı da yok. Her türlü rakibe karşı etkili. WB, Roger, Kaido ya da Big Mom gibi karakterlerde olsa efsane olurdu. Haoshoku kullanıcılarında başka seviye olurdu bu meyve. Henüz Fujitora Reis bize çok fazla göstermedi bu meyvenin neler yapabileceğini. Amiraller içinde Yonkou meyvesi olabilecek bir meyve göster deseler Fujitora'nın meyvesini gösteririm.

Bu aralar Big Mom'un ruh meyvesi de yükselişe geçti. Güçlü kişilerin ruhunu alacak olsa o kişilerin gücünü kendisine katabiliyor mu acaba? En son kendi ömründen yerken bu konuyla alakalı bir şeyler söylemişti. Düşünüyorum da Kaido'nun ruhunu çekse ve o ömrü kullansa nasıl bir seviyeye çıkar acaba?

Fuji ile bigmom meyvesi arasında kaldım fuji dedim. Yerçekimi büyük güç. Üstelik defans modu da var. İtiyor mitiyor. Uyanışı nasıl olacak kim bilir.

Millet niye Gura Gura'yı bu kadar büyütüyor anlamış değilim. Fujitora'nın meyvesiyle yapabileceklerinin sınırı da yok. Her türlü rakibe karşı etkili. WB, Roger, Kaido ya da Big Mom gibi karakterlerde olsa efsane olurdu. Haoshoku kullanıcılarında başka seviye olurdu bu meyve. Henüz Fujitora Reis bize çok fazla göstermedi bu meyvenin neler yapabileceğini. Amiraller içinde Yonkou meyvesi olabilecek bir meyve göster deseler Fujitora'nın meyvesini gösteririm.

Bu aralar Big Mom'un ruh meyvesi de yükselişe geçti. Güçlü kişilerin ruhunu alacak olsa o kişilerin gücünü kendisine katabiliyor mu acaba? En son kendi ömründen yerken bu konuyla alakalı bir şeyler söylemişti. Düşünüyorum da Kaido'nun ruhunu çekse ve o ömrü kullansa nasıl bir seviyeye çıkar acaba?
Biz büyütmüyoruz, Oda kendi ağzıyla Sarsıntı Meyvesi'nin en güçlü Paramecia türü meyve olduğunu söylemiş. Serinin yazarına karşı mı çıkalım?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık