Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Shiki kraldır candır :D şaka bir yana meyve hakikaten bir harika ve f,lmde yenilmesine bakmamak lazım. aşırı derecede güçlü biri shiki.

Doflamingo'nun meyvesi, insanları kontrol edip, Oz'un ayağını kağıt keser gibi kesip üstelik hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmediği için oyumu "diğer" seçeneğinden yana kullandım bu yetenekleri benim gözümde onu 2. yapmaya yetiyor ve daha birçok farklı yeteneğinin de çıkacağını düşünüyorum ama adam hakkında o kadar az bilgi var ki logia bile çıkabilir :) ama paramecia ysa BANA GÖRE en güçlü 2. paramecia dır.
doflamingo'nun yeteneğinin şeytan meyvesinden kaynaklanıp kaynaklanmadığı henüz belli olmadığı için doflamingoyu bu ankete katamayız

bence en güclü doku doku no mi,ama saatlerimi tuvalette gecirmek istemezdim o yüzden fuwa fuwa no miyi tercih ederdim oyumuda ona verdim ;)

bence en güclü doku doku no mi,ama saatlerimi tuvalette gecirmek istemezdim o yüzden fuwa fuwa no miyi tercih ederdim oyumuda ona verdim ;)
Tamam'da abi o sürekli zehir türevi şeyler yediği için öyle olmuş. Yemezsen eğer sen sorun yaratmaz ben Nikyu ile doku arasında kaldım Venom = Zehir olaraktan Doku Doku iyidir :D

Ben oyumu Shiki'nin meyvesine verdim. Her gittiğin yerde birşeylere dokun ne olacak ki. Uçabiliyorsun ne de olsa. Marinford savaşına gelseydi. Başka bir adayı tutup bu adamın başına geçirebilecek bir karakter bence. Adam suyuda uçurabiliyor, torağıda. Başka ne aklına gelirse onu uçurur. Bu meyve ile savaş alanında bir sınırlama olmuyor. Filmdeki olan olayları manga serisi ile bir tutmamak en iyisi gibi düşünüyorum. Filmdeki gibi bir elektrikli bir ördek gelecekte luffy'i havada taşıyacakta. Ölme eşeğim ölme hesabı.
Dövüş alanında bir sınırlama olmaması çok büyük bir avantaj. Sadece uçurabilme kapasitesinin ne kadar olduğunu tam olarak bilmiyorum. Filminde koskocaman adaları uçurabildiğini gördük.
2. sıraya da Magellan'ın meyve ile Kumanın meyvesi gelir. Bu 3 meyveyide çok seviyorum.

Fuwa Fuwa no Mi.Bu adam planı için 20 yıl bekledi ama boşuna.Kaldırdığı adaları marineford a atsa denizci diye bir şey kalmazdı ortada.Ne gereği var 20 yıl bekle canavarlardan medet um.

Horo Horo no mi yi atlamışsın hocam çok tehlikeli bir Paramecia yetenek Thriller Bark Arc ta Usopp olmasa tayfanın son durağı orası olabilirdi. Sadece şuan olduğundan daha iyi bir kullanıcısı olsaydı karşısında kaç kişi durabilirdi.
noro noro'da baya güçlüydü:rolleyes:
Aslında bu ikisi ve Bonney'in meyvesi de aklımdaydı ama seçenekleri değerlendirirken bunları koymaktan vazgeçtim, aslında koysam da olurmuş ama seçenekler 15 ile sınırlı olunca seçim yapmak zorunda kaldım, bu üçlü yerine " Bara Bara - Hana Hana - Ori Ori " üçlüsünü aldım ankete, ne kadar doğru bir seçim yaptığım tartışılır tabi :) ..

Doflamingo'nun meyvesi, insanları kontrol edip, Oz'un ayağını kağıt keser gibi kesip üstelik hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmediği için oyumu "diğer" seçeneğinden yana kullandım bu yetenekleri benim gözümde onu 2. yapmaya yetiyor ve daha birçok farklı yeteneğinin de çıkacağını düşünüyorum ama adam hakkında o kadar az bilgi var ki logia bile çıkabilir :) ama paramecia ysa BANA GÖRE en güçlü 2. paramecia dır.
Doflamingo'nun meyve kullanıp kullanmadığını bilmiyoruz, bu yüzden ankete almak yanlış olur..

Shiki'nin meyve de sağlam aslında denize dokunursun adamı boğarsın zaten suda yüzemez karşındaki adam meyve yediyse.
Bu dediğini Luffy'e yapmıştı ve aynen dediğin gibi olmuştu, ama nedense Shiki kendi kendine bozmuştu su balonunu :D..

Fuwa Fuwa no Mi.Bu adam planı için 20 yıl bekledi ama boşuna.Kaldırdığı adaları marineford a atsa denizci diye bir şey kalmazdı ortada.Ne gereği var 20 yıl bekle canavarlardan medet um.
Aynen, 20 yıl canavar yetiştirmekle uğraşacağına gidip adam gibi tayfa toplasa, o canavarlardan çok daha güçlü adamları yanına toplayabilirdi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık