Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Meyveyi sırf amiral kullanacak diye güçlü olacağına dair birşey yok. Aksine meyveyi tam anlamıyla kullanamayabilir.
Ace dediğimiz adam çok sayıda çeşitli saldırıya sahipti.
Oven dediğimiz adam ki kendisi çokta göze batan biri değil koca denizi kaynattı.
Meyvenin baskınlık durumu sadece kişisel güce dayalı değil. Kullanılan süre ve bulunan güçte önemli.

Ope Ope. Law'da olduğu için gücü fark edilmiyor, Zoro gibi bir kılıç ustasında olsa ha bire ışınlanıp bir o taraftan bir bu tarafa slash atar. Bu meyve ile kendinden daha güçlü birini yenebilirsin.

Kesinlikle dostum. Bana sorsalar Fujitora'nın meyvesini seçerim deprem yerine. Saldırı gücü olarak depremle yarışır. Artı olarak meteor indiriyor, uçmaya izin veriyor, rakibin yaklaşmasını engelliyor, logia meyvelerine bile karşı etkili.
Gura Gura ile intihar saldırısı yapabilirsin. Baktın kaybediyorsun okyanusta dev dalgalar oluştur ya da yeri yar.

Ope Ope. Law'da olduğu için gücü fark edilmiyor, Zoro gibi bir kılıç ustasında olsa ha bire ışınlanıp bir o taraftan bir bu tarafa slash atar. Bu meyve ile kendinden daha güçlü birini yenebilirsin.

Gura Gura ile intihar saldırısı yapabilirsin. Baktın kaybediyorsun okyanusta dev dalgalar oluştur ya da yeri yar.
Bu seviyede meyveler arasında tercih yapmak çok zor. Bana göre WB, Law, Fujitora'nın meyveleri kaliteli logia seviyesinde çok net. Adamına göre seçim değişir. Gura gura'nın saldırı gücü efsane. Büyük ihtimalle sadece meyvenin ulaştığı saldırı gücü şu anki Luffy'nin gelişmiş kral haki saldırılarına denktir, veya onu geçiyordur.

Bu seviyede meyveler arasında tercih yapmak çok zor. Bana göre WB, Law, Fujitora'nın meyveleri kaliteli logia seviyesinde çok net. Adamına göre seçim değişir. Gura gura'nın saldırı gücü efsane. Büyük ihtimalle sadece meyvenin ulaştığı saldırı gücü şu anki Luffy'nin gelişmiş kral haki saldırılarına denktir, veya onu geçiyordur.
Logia kadar güçlü dendi zaten.Yani şu an Teach en güçlü meyve türü olan logia ayarında 2 meyveye sahip.Ope ope bile yetişemez buna.Adamın çağ bana ait diye düşünmesi normal.

Aynen, bir de işin o boyutu var. Kaido'nun ve Linlin'in meyveleri onların gücünü çok da arttırmıyor, gura olsa epey fark eder.

paramecia türü meyvelerde meyvenin nekadar OP olduğu meyveye değil meyveyi kullanan kişiye bağlı oluyor genellikle. atıyorum Nami gravi gravi no mi yi yese amiralin attığı metooru atabileceğini düşünmüyorum. Veya ito ito no mi yi yese doflamingo gibi dehşet saçamaz.

Veya şöyle bir örnek vereyim. charlote Katakurinin mocci meyvesi aslında çöp bir meyve onu op yapan şey tamamen katakuri. aynı adamın şurda en düşük oylardan birini alan mero mero no mi yi yediğini düşünün? Adam hem geleceği görüyor, hemde karşısındaki kişi için zamanı yavaşlatıyor. yenilme ihtimali sıfır karşısında kimin olduğu hiç farketmez(luffy hariç o baş karakter:) ).

Neyse benim oyum Gravi ve Fuva arasında kaldı, açıkçası gravinin dokunma şartı olmaması sebebi ile fuva ya üstün geleceğini düşündüğüm için ona bastım oyumu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık