Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Karakter Tanıtımı

En şekilll?

• Kullanılan toplam oy
    117
Niye olmasın vay be çekerdik en başta.İlerde sulandıracağını bilsek bile bir havası olurdu. :D

Wb çok kaçtı haklısın biraz abarttım. :D En azından Arlong gibi mekana yayılmış görebilirdik.Buradan sıkıldım zaten benden kralı yok tarzında.
Sen de haklısın da Luffy'e uymaz fazla. Luffy çocuk ruhlu maceracı bir tip. Bir bakarsın Yılanın midesinde kaybolur bir bakarsın gözüne girmiştir.:)

Sen de haklısın da Luffy'e uymaz fazla. Luffy çocuk ruhlu maceracı bir tip. Bir bakarsın Yılanın midesinde kaybolur bir bakarsın gözüne girmiştir.:)
En başta iyi güzeldi de şu çocuk ruhu atsın yahu artık da biz de gömmeyelim.Babası bile diyor hadi oğlum diye.Çocuk ruhlu olması şartsa da Roger gibi çocuk ruhlu olsun.

Onun için yaş lazım. Ben yaşlı Luffy görmek isterdim. Çok garip dururdu o yaşta G4 kullanması. Düşünunce baya fantastik geliyor.
Belli bir yaşa kadar inanılmaz güçlenecek sonra dövüşmediğinden gelişimi duracak.Serideki sürece bakarsak 50 yaşına kadar aynı hızla güçlenirse kıtalara falan tek atar herhalde artık Luffy.Onu da çizmez o yüzden.20 sene yattı geri denize açıldı derse anca öyle görürüz gibi o da olmaz.

Demelisin ama Selim.:(

@Shakky

Adam ficidan çıkıyordu.:D
Sende haklısın, etkileyici demek illa kasıntı veya büyük iş yapmak değil. Luffy fıçıdan etkileyici çıktı, hem kaptan da Zoro varsa Luffy'yi istemek en doğal hakkın. Şaşırma da bir etki olarak bakarsak bence davadan vazgeçme. Bunlar Zoro'yu öne atma çabaları gibi duruyor.:D

Asıl acı tablo burda;

Supernovalar
0 oy

Hani birde çoğul konulmuşlar.
Yuh yeni dikkatimi çekti. Nasıl olur ya. Gayet iyiydi hepsinin aynı zamanda tanıtılması. Hem de dövüşlerin ortasından aniden isimlerinin geçmesi falan. Herhalde içlerinden biri sevmeyen, sırf ona da oy gitmesin diye vermiyordur. Mesela sen sırf Apoo'yu sevmiyon diye vermemişsindir. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık