Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Karakter Tanıtımı

En şekilll?

• Kullanılan toplam oy
    117
Demelisin ama Selim.:(

@Shakky

Adam ficidan çıkıyordu.:D
Sahne olarak eğlenceli veya enteresan olabilir ama bütünüyle birleştiğinde bir Zoro değildi ne yazık ki. Zoro'nun ünü o daha çıkmadan konuşuluyordu, gözüktüğünde de Coby konuşma yapıyordu. Bu yüzden ekledim zaten yoksa Zoro'da diğer seçenekler kadar çarpıcı değil.

Gerçi Luffy olsa da oy vermemde. Tayfanın ikinci adamı varken Kaptanın olmaması yakışmaz. Zoro görse anketi kaptanımı nasıl geçerim diye harakiri yapar

Ana karakterin havasını söndürüyor en baştan orası utanç verici.Serseriymiş gibi.Şöyle Wb gibi patron gibi otururken gösterilse fena mı olurdu.En azından kendi köyünde falan.Kendi çapında.
WB gibi beklemekte adaletsizlik değil mi be?
WB 72 yaşında dünyanın zirvesinde biriydi. Onjn tanıtımı ile 17 yaşındaki Luffy'nin ki bir olamaz zaten. Ben öylesine dedim. Zaten bizim tayfa değil çoğu kişi bu ankete giremez bence öyle kolay kolay. Sadece Zoro bile konulduysa o da bir seçenek olabilirdi bence.

Kendi köyünde Luffy mi ahahahah çok komik olurdu bak :D
Niye olmasın vay be çekerdik en başta.İlerde sulandıracağını bilsek bile bir havası olurdu. :D

WB gibi beklemekte adaletsizlik değil mi be?

Wb çok kaçtı haklısın biraz abarttım. :D En azından Arlong gibi mekana yayılmış görebilirdik.Buradan sıkıldım zaten benden kralı yok tarzında.

İlk baştan eğlenceli karakter imajı veriyor işte:D
Eğlencesiyle alakası yok.Eğlenceli taraflarını sonra da gösterir o şart değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık