Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İlginç Yönünüz?

Hazır ısınmışken konu açmaya devam edeyim :)

Tekrardan merhaba canım ailem :)

Animelerde/gerçek yaşantıda "neredeyse" her karakterin kendine has , ilginç yönleri var. Bir kaç tane örnek verip sizinkileri soracağım :)

- Death Note : L. : Oturuşu gerçekten çok ilginçti.

- One Piece : Gülüşler : Bir çok karakterin gülüşleri ilginçtir .

[video=youtube;q7MudAGVT3s]http://www.youtube.com/watch?v=q7MudAGVT3s[/video]

Manuel Fernandes : Kimilerinin giyimi ilginçtir.

- Kimileri ise oyunuyla ilginçtir.

[video=youtube;a1tRFBtPmmM]http://www.youtube.com/watch?v=a1tRFBtPmmM[/video]

Bu şekilde devam ediyor .... :)

Benim en ilginç yanım gerçekten gülüşümdür. Kendileri "ihihihihi" olmaktadır. Çocukluğumdan beri bu sebepten ötürü başıma gelmedik olumlu olumsuz olay kalmadı :D

İyi forumlar ! :D İhihihihihi..

Çevremde ki ve sülalede ki kişiler aksine aşırı rahat bir yapımın olması. Hiç bir şey kafaya takmam genellikle.

GREENMUSTANG

Bu bir özellik mi emin değilim ama iç sesimle bir çok olaydan kurtuldum,bir çok badire atlattım. Mesela geçen kış arkadaşla koyu bir muhabbet içinde meydanda yürürken birden durmam gerektiğini hissettim. Arkadaşım ne oldu diyip döndüğü anda önüme kocaman br buz kütlesi düştü. Dondum kaldım tabii ki. Onun dışında bir keresinde karşıdan karşıya geçmek için yeşil ışığı beklerken yeşil yandıktan sonra biraz bekle hemen geçme diye geçirdim içimden tam o sırada da virajdan çok hızlı bir şekilde araba geçti,karşıya geömeye çalışsam ezilirdim büyü ihtimal. Öyle bir şey işte :D

Birde herhangi bir şeyden anında vazgeçebilme,anında değişebilme özelliğim var. Hayatımla ilgili bir karar alırsam anında değişirim,bu çok iyi bir özellik bence.

Aşırı rahat, umursamaz, vurdumduymazım. Birazcık da duygusuzum denilebilir.
3 yıllık emeğimi 1 saatte çöpe atacak biriyim, yaptım da :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık