Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Wano Arc'a 1-2 yıl daha varsa Zoro ve diğerlerini 1-2 yıl daha görmeyeceğiz mi demek oluyor bu? Oradan Reverie'ye mi geçeceğiz? Neler olacak? 1-2 yıl çok fazla.

Wano'da Ace'i görecek olmamız güzel. Momonosuke'nin ben Roger'ı görmüştüm dediği herhalde Ace çıkacak.:D

Herkes deli gibi Wano arcı bekliyor, bu adam 1 2 yıl diyor. Tabi E.Oda süre verince birde onu 2 yada 3 ile çarpmak lazım.

Sandman'e çok soru falan gelmiş heralde ki açıklama yapmış. Oda, Wano arkı ile ilgili olarak mangadan bahsediyormuş. Oda'nın zaman kestirme konusunda iyi olmadığını, Going Merry'i 2003 yılında yakmayı planlamasına rağmen bu olayın 2006 yılında gerçekleştiğini de ilave etmiş. Bunun kaynağı ise 2007 yılında yayınlanan 10th Treasures.

Baya şaşırdım şu an.Ben en fazla 10 chaptera arc biter 15 chaptera da Wano'da oluruz diyordum.1 yıl ne okucaz biz ? Reverie bu kadar uzun mu sürecek ? Ya da ID tarzı Luffy tek başına Reverei'ye falan gidecek orda macera mı yaşayacak ? Ben iptal.

Şunu anlıyoruzki Oda hikayeyi istediği gibi uzatabiliyor. Bu yüzden Editör 'lerin yapmış olduğu bu arcın %80'i bitti yok efendim One Piece'in %65'ine geldik söylemlerine fazla takilmamak gerekir.

Sandman'e çok soru falan gelmiş heralde ki açıklama yapmış. Oda, Wano arkı ile ilgili olarak mangadan bahsediyormuş. Oda'nın zaman kestirme konusunda iyi olmadığını, Going Merry'i 2003 yılında yakmayı planlamasına rağmen bu olayın 2006 yılında gerçekleştiğini de ilave etmiş. Bunun kaynağı ise 2007 yılında yayınlanan 10th Treasures.
Reveire gibi bir arcın kısacık sürmesi imkansızdı zaten üstüne de BM arc daha da sürecek demek ki.

Yani işler daha da uzayacak gibi gözüküyor. Bm pastayı yerken ya da yiyene kadar veeee ayrılana kadar baya bir Bölüm olacak gibi.

1 2 yılsa biz buna 3 yıl diyelim en az. Yani yılda 40 bolum çıksa bir 120 bölüm falan daha var. Reverie max 50 Bölüm sürer herhalde. Yani tahmini en az 50 bölüm daha mi var BM arcında?

@amaneden Çeviri için teşekkürler. :sapkali:
Reverie beklediğimden uzun sürecek sanırım. Wano'ya çok var. Zoro... :( Sahi Oda vakit ayarlama konusunda pek iyi değil, yine de güvenmemek lazım. :S

2 yıl aşağı yukarı 75-80 bölüm eder. Bu arc 20-30 bölüme biter gibi en fazla. Reverie kısa-orta arası bir arc uzunluğuna sahip olacak gibi. Böyle zou tadında falan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık