Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Eğer Teach Olmasaydı, Marco İmparator Olabilir miydi?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Nereye oluyor ya? Yonkolar birbiri ile bölge savaşları veriyor. Teach'in olmadığı durumda olabiliyorsa olduğu vakit de olmaması için bir sebep yok. 5. İMP. olurdu. Demek bu kalibreden yoksun ki olamamış. Yapabildiği tek şeyin Ayıcık'a karşı adayı savunmak olan birinin Yonko ile baş etmesi mümkün bile olamaz.

Bunun yıllarla da bi alakası yok. Marco zirvesindeki bir yaşta olabileceği son makamda. Shanks ondan küçük fakat yonko olmuş biri.

Hamurunda olacak. Marco'da bu yok.

MuzluYulafEzmesi

Nereye oluyor ya? Yonkolar birbiri ile bölge savaşları veriyor. Teach'in olmadığı durumda olabiliyorsa olduğu vakit de olmaması için bir sebep yok. 5. İMP. olurdu. Demek bu kalibreden yoksun ki olamamış. Yapabildiği tek şeyin Ayıcık'a karşı adayı savunmak olan birinin Yonko ile baş etmesi mümkün bile olamaz.

Bunun yıllarla da bi alakası yok. Marco zirvesindeki bir yaşta olabileceği son makamda. Shanks ondan küçük fakat yonko olmuş biri.

5. İmparator olarak kabul edilmemesinin sebebi tayfanın dağılmasıdır belki . Hamurunda olması gerektiğine katılıyorum .

İmparatorluk, korsanlar kralı gıbı seyler halk tarafından verılen unvanlar. Yanı hıtap seklı veya lakaptan ote bırsey degıl. Savasın ıcınde olan kesım ıcın imparator supe nova veya normal korsan olmak bırsey ıfade etmıyor sadece guce bakıyorlar. Korsanlar kralı olmak ıse bır amactan ıbaret bır nevı en guclu olmayı ıstemek gıbı bırsey. O yuzden 5. ımparator demek yonkou ıle es sevıye olmak olmuyor.

O yuzden 5. ımparator demek yonkou ıle es sevıye olmak olmuyor.
Benim demek istediğim Luffy gibi beşinci değil. Bu dörtlü nasıl dengedeyse o da denkleme dahil olabilirdi diyorum. Fakat olamamış.

5. İmparator olarak kabul edilmemesinin sebebi tayfanın dağılmasıdır belki . Hamurunda olması gerektiğine katılıyorum .
Tayfanın dağılma sebebi Yeni Dünya'daki forsunu kaybetmeleri. YD için ya onlardan birine sığınacaksın ya da onlara kerşı olacaksın deniyordu. Bunlar karşı çıktı, dayağı yeyince dağıldılar. Yani Kid'den bir farkları yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık