Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    280

Üye silindi 1004

Tiger iki çıkarsa çok güleceğim. Uzak Doğu kültüründe Tiger ve Dragon çok önemlidir. Tiger patladı. Darısı Dragon'a :hhh: Yılın düşünce adamı Dragun.

Dadan'dan delikanlı değildir.
Gene hiç ummadığım yerden vurdun ya MoP ne diyeyim ben sana. :D Ama doğru. Elin o kadar sıpasını yanına al besle büyüt ama kendi sıpana gelince kolunu kesip dilendirecek tiplere mahkum et. Bakamayacaksan niye peydahladın arkadaş? Anası kılıklıya da laf ederdim de onun ne durumda olduğu belirsiz henüz.

@Death Knight
Amiral cepte zaten. Öyle ki emir eri Sabo bile yakında amirallere yürüyecektir. Dragon'a yakışan 3-4 kişiyle birlikte bu serinin zirvesinde olmaktır. Bunca yıllık gizem ve çabaya ayıp olur yoksa.

Son düzenleme:
Gene hiç ummadığımız yerden vurdun ya MoP ne diyeyim ben sana. :D Ama doğru. Elin o kadar sıpasını yanına al besle büyüt ama kendi sıpana gelince kolunu kesip dilendirecek tiplere mahkum et. Bakamayacaksan niye peydahladın arkadaş? Anası kılıklıya da laf ederdim de onun ne durumda olduğu belirsiz henüz.

@Death Knight
Amiral cepte zaten. Öyle ki emir eri Sabo bile yakında amirallere yürüyecektir. Dragon'a yakışan 3-4 kişiyle birlikte bu serinin zirvesinde olmaktır. Bunca yıllık gizem ve çabaya ayıp olur yoksa.
Wb-BM-kaido yanında yonkou kıvamında değil bana göre emme shanks da ne var da yonkou olmuş gizeminden sonra belkim derim ''canavarlar'' liginde diye.

Wb-BM-kaido yanında yonkou kıvamında değil bana göre emme shanks da ne var da yonkou olmuş gizeminden sonra belkim derim ''canavarlar'' liginde diye.
Shanks'ı hakisi kurtarıyor. Özellikle h.hakisine çok vurgu yapıldı. Dragon'a da aynı vurgu yapıldı keza. Bazı istisnalar dışında bu seride amaçların ne kadar büyükse iraden ve gücün de o derece büyük oluyor. Dragon tamamen kendisini bu işe adamış durumda. Dünyayı kökten değiştirmek istiyor. Serideki neredeyse en büyük misyona sahip karakter diyebilirim onun için. Haliyle bu adamın tam bir haki canavarı çıkacağını düşünenlerdenim. Kendisini o canavarlar ligine çıkaracak şey Shanks'ınki gibi haki olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık