Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dragon Ball Super Anime Tartışma

'Anime Genel' forumunda Raizel tarafından 7 Tem 2015 tarihinde açılan konu

1. Animan Üye

Animan (Üye)
    Mesaj Sayısı 36
    Üyelik Tarihi2 Nis 2017

2. Mesaj Sayısı 1,307
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    İyi bari yakında saiyan kızlardan kurtuluyoruz.

3. killz0ne Kılıç koklamaya gittim gelcem.

killz0ne (Kılıç koklamaya gittim gelcem.)
    Mesaj Sayısı 5,193
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Adamım Hit elendi ya la.
    Lanet olası Jiren.

4. Mesaj Sayısı 78
    Üyelik Tarihi28 Nis 2017
    Bu kefla çok saçma.Yazarlar seriyi bildiğin sıvadılar.Utanmasalar keflayı jirene tek attırıp zenoya yürütecekler.

5. Iluvatar Üye

Iluvatar (Üye)
    Mesaj Sayısı 29
    Üyelik Tarihi22 Nis 2016
    Şu dişi Saiyanlardan nefret ediyorum harbiden. Tamam, güç dengeleri konusunda rezalet bir anime fakat hiç bu kadar gözüme batmamıştı şu ana kadar.

6. shirohige (Üye)
    Mesaj Sayısı 88
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Spoilerlardan anladığım kadarıyla kefla , blue gokuya baskın geliyor. Bu kadarda sivanmaz arkadaş ama ya. Kefla, buu sagadaki vegettodan güçlü demek? Hemde Blue goku, buu sagadaki vegettodan kat kat güçlü olmasına rağmen. Biraz akıl mantık..

7. Mesaj Sayısı 78
    Üyelik Tarihi28 Nis 2017
    Akıl , mantık ? Yoo dostum yoo burada o kelimelerin bir manası yok.Kefla > zeno :/ Güzelim seriyi (senaristlerin güç seviyeleri ile bu kadar dalga geçmedikleri zamanlar) mahfeden yazar ve senarist arkadaşlara buradan selamımı yolluyorum.Umarım birisi sizi hakailer.

8. The-Hound Family Business

The-Hound (Family Business)
    Mesaj Sayısı 1,219
    Üyelik Tarihi9 Ağu 2013
    Güzelim animeyi ne hale getirmişler. Keşke hiç çıkmasaydı şu Super. Daha da izlemem.

9. Mesaj Sayısı 471
    Üyelik Tarihi13 Haz 2012
    ssj blue yu aşması saçma olmuş ancak sanırım birleşme efsanevi saiyajinle olduğu için güç artışı normalden daha yüksek. Yine de seri başta gösterdiği ve vaat ettiği god seviyesine göre çok çelişkili. O da sanırım Jıren dövüşü biraz erken geldiği için..

10. Mesaj Sayısı 78
    Üyelik Tarihi28 Nis 2017
    Güya ssg goku beerusla yumruklaşırken evren sarsılıyordu.Şimdi kefla ssg formununda üstü olan blue + kaioken le kafa kafaya (ya da üstün artık bakacaz) gitmesi tamamiyle saçmalık.Super saiyan godla bile kapışamaması lazım.Ne yani 1 gün önce super saiyanın bile ne olduğunu bilmeyen iki tane velet yıkım tanrısı seviyesi mi oldu yani.Bu bütün dragon ball serilerine hakarettir(Gokunun normal ss açması bile yılların eğitimi ve kurillin öldükten sonra oldu ayıptır).İyi o zaman yamcha da ultra instict açıp kai-ken 100 le zenoya tek atsın daha mantıklı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık