Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Şu dişi Saiyanlardan nefret ediyorum harbiden. Tamam, güç dengeleri konusunda rezalet bir anime fakat hiç bu kadar gözüme batmamıştı şu ana kadar.

Spoilerlardan anladığım kadarıyla kefla , blue gokuya baskın geliyor. Bu kadarda sivanmaz arkadaş ama ya. Kefla, buu sagadaki vegettodan güçlü demek? Hemde Blue goku, buu sagadaki vegettodan kat kat güçlü olmasına rağmen. Biraz akıl mantık..

Akıl , mantık ? Yoo dostum yoo burada o kelimelerin bir manası yok.Kefla > zeno :/ Güzelim seriyi (senaristlerin güç seviyeleri ile bu kadar dalga geçmedikleri zamanlar) mahfeden yazar ve senarist arkadaşlara buradan selamımı yolluyorum.Umarım birisi sizi hakailer.

ssj blue yu aşması saçma olmuş ancak sanırım birleşme efsanevi saiyajinle olduğu için güç artışı normalden daha yüksek. Yine de seri başta gösterdiği ve vaat ettiği god seviyesine göre çok çelişkili. O da sanırım Jıren dövüşü biraz erken geldiği için..

Güya ssg goku beerusla yumruklaşırken evren sarsılıyordu.Şimdi kefla ssg formununda üstü olan blue + kaioken le kafa kafaya (ya da üstün artık bakacaz) gitmesi tamamiyle saçmalık.Super saiyan godla bile kapışamaması lazım.Ne yani 1 gün önce super saiyanın bile ne olduğunu bilmeyen iki tane velet yıkım tanrısı seviyesi mi oldu yani.Bu bütün dragon ball serilerine hakarettir(Gokunun normal ss açması bile yılların eğitimi ve kurillin öldükten sonra oldu ayıptır).İyi o zaman yamcha da ultra instict açıp kai-ken 100 le zenoya tek atsın daha mantıklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık