Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo ve Moria'nın Yeni Ödüller Ne kadar Olur?

Doflamingo'nun ödülü

• Kullanılan toplam oy
    76
Neyse ilerde hatırlatırım.:D
Dof, Mom, Teach'i bildiğimiz için örneklendirdim. Normalde arasına Luffy'i katmazdım ama onda da at kalbim bum bum devreye girer. Nika gibi ekstrem durumu var. Bir kaç karakter daha çıkar böyle. Law'ın verdiği ataklar basit ataklar değil. Dof kendisi organların parçalandığını söylüyordu. Sırf sicimle bir arada tutabildiği için hayatta kaldı. Mom'ı da gördünüz yani kadında kemik kalmadı can verdi onlara da düzeldi. Bir daha da vurmasın bana diye bağırıyordu.

Sen şimdi Law'a yalancı mı diyorsun? Gamanın gücü değişmedi, wano da olan olaylar farklıydı ve karşıdaki kişi 5 yaşında dev tekleyen normal hasar almayan manyak bir Big mom'dı, law ne yapasın. Teach diyeceksen onunda anormal olduğu vurgulandı. Kafasına deprem alıp ayağa kalkan biri.
Mom'a Gamma uygulamadı ki. Uygulasa bile kadın can verebiliyor. Birinin canını koyar yine düzeltirdi kendini. Şok dalgasını yedikten sonra Mom'ın hali ortada. Kadın Law'dan atak yememek için vurma diye ağlıyordu. :d.d

Kataya çok haksızlık yapılıyor. Kata'nın ödülünün diğer sağ kollardan düşük olmasının en büyük sebebi, BM tayfasının ve diğer yonko tayfalarının tavırlarının farkı. Ace romanında anlatılıyordu sanırım; Canavar korsanları daha aktif ve saldırgan bir tayfa, WB korsanları ne saldırgan ne pasif. BM ise korsanları pasif bir tayfa. Adamlar kurulmuşlar bir adaya, krallık yönetiyor. Neden denizciler böyle bir tayfanın ödülünü artırsın? Adamların ne tehlikesi var?

Kataya çok haksızlık yapılıyor. Kata'nın ödülünün diğer sağ kollardan düşük olmasının en büyük sebebi, BM tayfasının ve diğer yonko tayfalarının tavırlarının farkı. Ace romanında anlatılıyordu sanırım; Canavar korsanları daha aktif ve saldırgan bir tayfa, WB korsanları ne saldırgan ne pasif. BM ise korsanları pasif bir tayfa. Adamlar kurulmuşlar bir adaya, krallık yönetiyor. Neden denizciler böyle bir tayfanın ödülünü artırsın? Adamların ne tehlikesi var?
O da değil; Oda'nın sıvaması.

Kata'nın güncel ödülü 2'nin altında olmamalı. BM korsanlarının kaptanlığını üstlenirse 2.5m rahat alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık