Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Black Mirror dizisinden bağımsız bir film mi? 5 saatlik olduğunu görünce dizinin tüm bölümleri zannettim başta.
Black Mirror'ın her bölümü bağımsız olduğu için bu da bağımsız. Bir dizi bölümü değil de film olarak çıktı. Esasında 5 saatlik değil ancak tüm versiyonlarının bir araya getirilmiş hâli o civarda bir şey. Normal şartlarda 1.5 saat sürüyor lakin o versiyonda tüm olasılıklar toplanmış. İndirirsen de atlaya atlaya izlersin bazı yerleri zira 10-20 dakika boyunca tekrar olan yerler görürsün.

Black Mirror'ın her bölümü bağımsız olduğu için bu da bağımsız. Bir dizi bölümü değil de film olarak çıktı. Esasında 5 saatlik değil ancak tüm versiyonlarının bir araya getirilmiş hâli o civarda bir şey. Normal şartlarda 1.5 saat sürüyor lakin o versiyonda tüm olasılıklar toplanmış. İndirirsen de atlaya atlaya izlersin bazı yerleri zira 10-20 dakika boyunca tekrar olan yerler görürsün.
Anladım sağol.

Black Mirror ilk 2 Bölümü izlediydim, bana dandik geldiydi. Episodik olması sorun değil de, özellikle oyunculuklar ve sonrasında konular sarmamıştı. Bıraktıydım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık