Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

American Gods tam teori üretilecek dizilerden ufak ufak gondermeler var detayli inceleme gerektiren ve iyi mitoloji bilgisi gerektiriyor.

American Gods tam teori üretilecek dizilerden ufak ufak gondermeler var detayli inceleme gerektiren ve iyi mitoloji bilgisi gerektiriyor.
Sadece mitoloji değil ya.Mesela 5.bölümde çıktı Jane doe gibi.Kimliksiz ya da kimsesiz ölü kadınlara verilen isimmiş.Ufak detay ya da laf gibi görünse de baya şey var.6 yı izledim adam batıya doğru namaz kılıyor falan.Ama canımı da ultra süper tatlı su müslümanları sıkmadı değil.Her zaman olduğu gibi kendilerini dinin neferi görüp ''namazı karıştırmayacaklardı.Adam arkadan vurduruyor namaz kılıyor olur mu lan öyle şey'' gibi yorumlarla sevap kasıyorlar :D

Sadece mitoloji değil ya.Mesela 5.bölümde çıktı Jane doe gibi.Kimliksiz ya da kimsesiz ölü kadınlara verilen isimmiş.Ufak detay ya da laf gibi görünse de baya şey var.6 yı izledim adam batıya doğru namaz kılıyor falan.Ama canımı da ultra süper tatlı su müslümanları sıkmadı değil.Her zaman olduğu gibi kendilerini dinin neferi görüp ''namazı karıştırmayacaklardı.Adam arkadan vurduruyor namaz kılıyor olur mu lan öyle şey'' gibi yorumlarla sevap kasıyorlar :D
O yorumu bende gördüm. :D Gaiman ın gördüğü şekilde yansıtılıyor inançlar. Bizde olsa Leprikonlar cücedir hörörö diye saldırırlardı mesela. :D

Bu gelecek bölümde bekliyorum ben bir şeyler. Geç bile kaldı aslında 2 tane Wednesday'siz bölüm olduğu için.
Bir yerde rastlamıştım bu sezon daha çok karakterlerin buluşması ve tanıtımlarla geçecek diye. Leprikon tüm tanrıların yerlerini biliyorum dedi bu bölümde, sezon finalinde leprikonun hepsiyle tek tek buluşması işlenebilir diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık