Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Dünya Asilleri

'Dünya Hükümeti' forumunda Smoker tarafından 27 Şub 2011 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Öyle ortamda yetişen herkes, onlar gibi olurdu.

38 oy
    27.7%
  2. iyi olanları hariç, soyları kurusun.

99 oy
    72.3%
  1. Yubashiri-sama #OrochidiyeyazılırADAMdiyeokunur

Yubashiri-sama (#OrochidiyeyazılırADAMdiyeokunur)
    Mesaj Sayısı 7,542
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Kutsallar çok güzel insanlar kimse değerlerini bilmiyor. Öyle evrene az bile yapıyorlar bazen.

2. Isabe Higuma ölünce seriyi bıraktım.

Isabe (Higuma ölünce seriyi bıraktım.)
    Mesaj Sayısı 329
    Üyelik Tarihi31 Ara 2019
    CP0'in sadece ve sadece bunlara çalıştıkları düşünülünce Wano'da ne işleri olduğu çok önemli aslında. Her ne olursa olsun Wano Ülkesi ve Kouziki Hanedanı gerçek düşmanlarının müttefiki ve yardımcısı. Bilgi ağları oldukça geniş. Wano'daki siyasi ve politik dengesizlikten faydalanmak istiyorlar. Orochi gibi sadece güce düşkün bir Wano Lideri; Pon Okuyabilen ve gerçekleri öğrenmeye açık Kouziki Hanedanına tercih ederler. Zaten tam olarak orada neden bulundukları ve ne istedikleri belli değil. Büyük ihtimal Orochi bile istediklerinin ne olduğunu tam bilmiyor ama Asiller için değerli olduğunun farkında. Wano tarihi düşman bunlar için ve orada yok etmek istedikleri birşey var. Kouziki'ler bastayken bunu yapamazlardı. Wano'daki savaşta Denizcileri (Bir şekilde dahil olursa) Kaido ve Orochi'njn yanında savastirmak isticekler. Ama Kılıç Timi ve gerçek Denizciler Kaido'nun ve silah yapımının tehlikesinin farkında olduğu için isteksiz olacaklar. Kesinlikle Denizciler ve Dünya Hükümeti arasında ayrılık burada başlayacak.

3. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 19,696
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Konu açarken Charlos ile ilgili güzel bir detay farkettim.

https://readonepieceonline.com/manga/one-piece-chapter-499/11/

Bizim bu kutsal arkadaş 13. karısını Shabondy'de alıyor daha doğrusu alı koyuyor desek daha doğru olur.Ondan sonra da başına gelmeyen kalmıyor Luffy'den yiyor yumruğu.:hhh:Mangaka 13 sayısının uğursuzluğuna vurgu yapmış tesadüf değil.:sapkali:

Sonra da başından bela eksik olmuyor aslında.Homing tarafından dövüldü en son. :D

4. Hakuba-EneL Headshot Kaido

Hakuba-EneL (Headshot Kaido)
    Mesaj Sayısı 3,590
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    usoppun kutsalın üstüne düşmesi çok güldürmüştü beni.

5. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 19,696
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Kasıtlı yapmıştır Usopp bu. :)

6. Hakuba-EneL Headshot Kaido

Hakuba-EneL (Headshot Kaido)
    Mesaj Sayısı 3,590
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    arkadan itiyolar :D

7. Antagra Üye

Antagra (Üye)
    Mesaj Sayısı 476
    Üyelik Tarihi13 Ara 2019
    Kesin D.’lerin haklarını sömürdüler.Bu yüzden tarihi öğrenip intikam istememeleri için D.lerin soyunu kurutmaya çalışıyorlar.Nefret zamanla doğal düşman haline getirmiştir.

8. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 2,537
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Adamlar yıllardan beri Koronavirüs maskesi takıyormuş. Bu kişilerle dalga geçen kişiler satılsa soylu giysisinden alırlar. :oops:

9. Amiral Sakazuki Beni Kükrerken Duy!

Amiral Sakazuki (Beni Kükrerken Duy!)
    Mesaj Sayısı 962
    Üyelik Tarihi19 Oca 2019

İnsanları düşünüyorlarmış aslında.Damga ise hastalıklı simgesi.Şimdi her şey anlaşıldı

10. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 2,537
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    2 yönlü koruma. Normal insanlarla bunların arasındaki hastalıklar kesilmiş. Yedikleri besinler farklı. Belki Asillerde virüs vardır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık