Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Canavar Üçlü Güç Artışları İncelemesi

Bazen diyorum, ben mi acaba çok üzerlerine gidiyorum. Sonra bir yorum giriyorlar...

Luffy K. Hakide yaşadığı sıöramayı B. Hakide de yapacaktır.

Gçeen arca kadar Luffy ne Sanji ne de Zoro'dan fazla bir gözlem haki sergilememişti. Hepsi de yakınlardaki güçleri filan farkediyorlardı işte.

Ama geçen arc Sanji ve Zoro'nun üzerine fark attı resmen.

Aynı şey şimdi de geçerli. Luffy zırh hakide şov yapmasından ziyade meyvesini kullanarak açıpı kapatıyordu. Zoro ve ya Sanji'ye oranla vay be dedirten b. Haki kullanımı yoktu pek. Daha çok kullanıyordu sadece.

Ama bu arc özellikle Hyo sayesinde B. Hakisinin uzun süre bitmeden dövüşebileceği ve yıkıcılığı artmış, Zoro ve Sanji'nin erişemeyeceği bir düzeye gelecektir.

Yazdığın yazıyı çok begendim ve bir çok şeyde hemfikirim seninle. Zaten yazdığın yazılar akıcı ve insanı sıkmayan cinsten.

Üsenmeden de 25 sayfa yorumu okudum ve takip ettiğim bir çok insanın yorumlarına rast geldim. Muhtemelen sende buna kızabilirsin ama seride herkezin yeri belli iken neden sevdiğiniz karakterleri başka yerlere koymaya çalısıyosunuz anlam veremiyorum. Yok zoro sunda iyi yok bundan kan aldılar o daha güçlü yok luffy söle vs vs. Yazdığın şelere fikirlerini eklemek veya düzeltmek yerine insanlar gene tayfa kıyaslaması moduna girmişler. Ben hepsini seviyorum ve hepside illa ki birbirinden sıyrılacak seviyede haki lerinde ustalaşacaklardır. Zoro sanji luffy kıyaslamasına girmeye gerek yok sonuçta hepsi luffy nin emri altına girmişler yani demek istedigim en azından luffy ile kıyaslama yapılmasına gülüyorum neyse.

Burdaki yazdıklarımı da sana ithafen yazmadım sadece bu kadar güzel bilgiler vermis olmana ragmen pica bellamy muhabbetlerinin dönmesine şasırdım.

Emegin icin çok tesekkürler sayende bakış açım degişiyor ve kaçırdığım noktaları görme fırsatım oluyor

Yazdığın yazıyı çok begendim ve bir çok şeyde hemfikirim seninle. Zaten yazdığın yazılar akıcı ve insanı sıkmayan cinsten.

Üsenmeden de 25 sayfa yorumu okudum ve takip ettiğim bir çok insanın yorumlarına rast geldim. Muhtemelen sende buna kızabilirsin ama seride herkezin yeri belli iken neden sevdiğiniz karakterleri başka yerlere koymaya çalısıyosunuz anlam veremiyorum. Yok zoro sunda iyi yok bundan kan aldılar o daha güçlü yok luffy söle vs vs. Yazdığın şelere fikirlerini eklemek veya düzeltmek yerine insanlar gene tayfa kıyaslaması moduna girmişler. Ben hepsini seviyorum ve hepside illa ki birbirinden sıyrılacak seviyede haki lerinde ustalaşacaklardır. Zoro sanji luffy kıyaslamasına girmeye gerek yok sonuçta hepsi luffy nin emri altına girmişler yani demek istedigim en azından luffy ile kıyaslama yapılmasına gülüyorum neyse.

Burdaki yazdıklarımı da sana ithafen yazmadım sadece bu kadar güzel bilgiler vermis olmana ragmen pica bellamy muhabbetlerinin dönmesine şasırdım.

Emegin icin çok tesekkürler sayende bakış açım degişiyor ve kaçırdığım noktaları görme fırsatım oluyor
Teşekkürler yorumun için. Beğenmene sevindim :)

Konunun "it dalaşı" haline gelmesi forumun olmazsa olmazı ve kaderi sanırım. Bu yüzden olabilir :hmm:

Evet, konuda geçen kılıç değişimini Wano'da yaşayacağız. Hem de en az 1 kılıç değişimi olacak. Bakalım bu değişim Zoro'nun gücüne ne kadar katkı sağlayıp Canavar 3'lü dengesini nasıl etkileyecek :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık