Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Boruto: Naruto Next Generations

'Naruto' forumunda Daredewill tarafından 7 Nis 2017 tarihinde açılan konu

1. twei Fa Fa Fa!

twei (Fa Fa Fa!)
    Mesaj Sayısı 10,474
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Naruto'dan daha yetenekli bi çocuğun geldiği hale bak ya :S Genin Sasuke alır bunu şu an.

2. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,391
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Genin hali alamaz da P2 başı Sasuke çok rahat alır. Barış dolu bir dünya'nın sonucu bu işte. Neyse ki savaş yakın.

3. Baryshx Barış D. Baryshx

Baryshx (Barış D. Baryshx)
    Mesaj Sayısı 2,811
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Canım sıkıldı gidip biraz Boruto izleyeyim, filler listesinide açtım güzelce:oleyo: pişman olmam umarımo_O

4. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,391
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Çok doğru bir iş yapıyorsun, tebrik ederim ama filleri de izlersen daha güzel olur. 123 bölümde 24 filler var, sayısı az zaten. Eksik kalmasın bence.

5. Joey Wheeler (Üye)
    Mesaj Sayısı 270
    Üyelik Tarihi19 Ara 2018
    Yeni bölüm bugün mü çıkıyordu?

6. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,391
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  7. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 5,138
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Teknoloji varsa mertlik yoktur!

8. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,391
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    120. bölüm itibariyle çok önemli bir olay yaşandı. Tabi Boruto yine beklendiği gibi merak uyandırıcı ve ufuk açan bir bölüm verdi ama bu sefer farklı olarak Sasuke epik bir savaş esnasında Uraşiki tarafından bir yere? yollanarak savaş dışı bırakıldı.

Bu olayın önemi Kawaki'nin Naruto'yu yollladığı yer muhabbetini işaret ediyor olabilir oluşu. Yani Kawaki Naruto'yu öldürdüm değil başka bir boyuta yollayarak savaş dışı bıraktım demeye getirmiş olabilir. Bu iddaa bu bölümle birlikte daha da güçlendi. Bu bölüme kadar ölüm seçeneğini daha önde tutuyordum ama artık başka bir boyut, yer seçeneği öne geçti.

9. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 6,390
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Urashiki bir tane güç çaldı gibi geldi bana Saskeden. Onu tam anladin mı?

10. Kvothe "Görev dağdan ağır, ölüm tüyden hafif."

Kvothe ("Görev dağdan ağır, ölüm tüyden hafif.")
    Mesaj Sayısı 348
    Üyelik Tarihi26 Oca 2019
    Animenin bu haftaki bölümüne baktım birde ne göreyim Sasuke'ye arar veriyorlar:hhh: Otsusuki'nin biri çakrasını alıp herifi başka boyuta ışınladı:oleyo2: Valla Gintama ile yarışır bu anime komedi konusunda.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık