Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Boruto: Naruto Next Generations

'Naruto' forumunda Daredewill tarafından 7 Nis 2017 tarihinde açılan konu

1. Earendill (Üye)
    Mesaj Sayısı 472
    Üyelik Tarihi16 Ara 2017
    Çöp.

2. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,238
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Senin için bu haftaki bölümden bir kare kesiyorum. Böylece Boruto hakkındaki fikirlerini daha pratik ifade edebilirsin.

3. Miora Pro-Asosyal

Miora (Pro-Asosyal)
    Mesaj Sayısı 862
    Üyelik Tarihi8 Şub 2011
    Ben de kullanabilir miyim? Seri hakkındaki düşüncem:

4. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,238
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Merak eden takipçiler için önümüzdeki bölümlerin listesi.

Siz kullanın diye bölümü analiz ettim de buldum bu sahneyi. Maksat size kolaylık olsun.

5. Dr. Hiluluk Evet, yalnızca Cat

Dr. Hiluluk (Evet, yalnızca Cat)
    Mesaj Sayısı 5,230
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    @Riful

Bölümde Rock Lee var ve bana haber vermiyorsun.

6. Stunts Üye

Stunts (Üye)
    Mesaj Sayısı 100
    Üyelik Tarihi5 Tem 2015

Mangaka'nin hiyarligi.. Naruto'yu gücsüz kahraman yapti her seferinde.. Halbuki icinde bütün kuyruklularin güclerinden var olmasina ragmen.. Bir de yenilere yer acmak icin eskileri harciyor da olabilirler. Bilemedim.. Mangayi acikcasi hic okumadim. Animesini izlemistim biraz ama o da sürekli filler olunca sarmadi.

7. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 5,741
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Okuma ya :D Naruto rezil durumda. Sasuke yine idare eder gidiyor. Biraz ironik girdim duruma.

Şu Borutodaki Narutoyu Hashirama patates eder :D Ilerleyen zamanlar Itachi'yi falan Edolamaktan bahsediyorlar kulislerde

Ayrıca Jiraiya için de dirildi gibisinden Kashin Koji olayları var. Aşırı Naruto seven okumasin baya kötü yani cogu yer. :d

Ben dalgasına yazdım o yorumu bu arada

8. luffynewgate Teach=Korsan,Gerisi=Karikatür

luffynewgate (Teach=Korsan,Gerisi=Karikatür)
    Mesaj Sayısı 471
    Üyelik Tarihi22 Eyl 2017
    Yıllarca naruto takip etmiştim boruto çıktığında naruto ve sasuke tanrısal güce kavuştular artık ne konu işleyebilirlerki bunları kim yenecekki kim rakip olabilecekki devam serisi yapıyorlar dedim rasgele bir bölüm açtım geçen o tanrısal güce sahip narutoyu bir tane rinneganı falan olmayan sıradan kız az daha öldürüyordu hatta narutonun kızını bile öldürüyordu az daha başka bir çocuk son anda kurtardı baya güldüm :D :D para insana neler yaptırıyor doyamadılar yıllarca süren seriden yedikleri parayla şimdi sıvıyorlar :D

9. Stunts Üye

Stunts (Üye)
    Mesaj Sayısı 100
    Üyelik Tarihi5 Tem 2015
    Naruto sever diye kendimi niteleyemem fakat naruto yu izledigim ve Naruto ve Sasuke'nin güc seviyesini bildigim icin su anda yasananlar gercekten cok sacma geliyor..

Naruto ve Sasuke Kaguya'yi gömmüsler daha da üstü olmamali normalde.. Bu seride su anda islenenler de Kaguya alti konular.. Nirvana bence Kaguya ve bunu yenen sahislar da Baruto da hasat ediliyor :((

10. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,238
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Aslında söylerdim ama Rock Lee'nin şinobi oyun kartlarına resmini basmamışlar. Oyun kartlarında Akamaru'dan tut Ebisu'ya herkes vardı. Metal Lee bu duruma çok üzüldü. Babam gibi güçlü biri nasıl popüler olamaz diye isyan etti. Böylece sana söyleyemedim, üzülme istedim sadece.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık