Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

114. bölümünü izledim, yine enfes bir bölümdü. Naruto gibi bir efsane olarak anılmasına (220+500)-114=606 bölüm kaldı. Üstelik görünene göre çok daha az filler ile bunu yapacak.

Bu bölüm şinobi oyun kartları üzerineydi. Lee ve Şino gibi savaş kahramanı iki şinobinin oyun kartı yoktu. Nasıl olamazdı, bu mümkün müdür dediler ve bu sorunu sürpriz hamleler ile güzelce çözdüler. Takip etmeyerek çok şey kaçırıyorsunuz.

Heyecan verici bir spoiler vereyim bölümle ilgili.

Üstelik gelecek 115. bölüm 25. Takım üzerine. Sonunda beklenen olacak ve küçük Kakaşi işlenecek.

114. bölümünü izledim, yine enfes bir bölümdü. Naruto gibi bir efsane olarak anılmasına (220+500)-114=606 bölüm kaldı. Üstelik görünene göre çok daha az filler ile bunu yapacak.

Bu bölüm şinobi oyun kartları üzerineydi. Lee ve Şino gibi savaş kahramanı iki şinobinin oyun kartı yoktu. Nasıl olamazdı, bu mümkün müdür dediler ve bu sorunu sürpriz hamleler ile güzelce çözdüler. Takip etmeyerek çok şey kaçırıyorsunuz.

Üstelik gelecek 115. bölüm 25. Takım üzerine. Sonunda beklenen olacak ve küçük Kakaşi işlenecek.
Demek sonunda henüz açıklanmamış Kakashi Jr. gösterilecek. Iyi o halde.

Senin trolleme ihtimalin yüzde kaç acaba? Yanlış anlama dalga geçmek amaçlı sormuyorum. Sadece Fairy Tail ve Boruto yorumların şaşırtıyor da.

Demek sonunda henüz açıklanmamış Kakashi Jr. gösterilecek. Iyi o halde.
Müthiş Mirai arkını bitirmen gerek öncelikle. O kısımlar serinin gidişatı ile ilgili çok önemli bir bilgi barındırıyor.

Senin trolleme ihtimalin yüzde kaç acaba? Yanlış anlama dalga geçmek amaçlı sormuyorum. Sadece Fairy Tail ve Boruto yorumların şaşırtıyor da.
Verdiğim bilgiler doğru ancak beğeni hususunda insanların beğenileri göreceli ve değişken olduğu için ne söylersen söyle itiraz edemem.

Verdiğim bilgiler doğru ancak beğeni hususunda insanların beğenileri göreceli ve değişken olduğu için ne söylersen söyle itiraz edemem.
Tabii orası öyle sadece yukarıda da dediğin gibi (müthiş mirai arcı) senin genelde müthiş mükemmel felan dediğini görüyorum. O yüzden sordum.

Kawaki bir an önce Sasuke ve Narutoyu solo alsa da seri canlansa
Benim tahminim Kawaki Naruto'ya beklenmedik bir anda pıçak atacak. Sasuke ise o vakte kadar yaşamaz sanırım. Onun sonu Jigen'den olur gibi duruyor. Boruto'da Jigen'i yer intikam için. Birkaç yüz bölüm sonra görebiliriz bunları.

Tabii orası öyle sadece yukarıda da dediğin gibi (müthiş mirai arcı) senin genelde müthiş mükemmel felan dediğini görüyorum. O yüzden sordum.
Beğeni çıtam düşüktür.

Benim tahminim Kawaki Naruto'ya beklenmedik bir anda pıçak atacak. Sasuke ise o vakte kadar yaşamaz sanırım. Onun sonu Jigen'den olur gibi duruyor. Boruto'da Jigen'i yer intikam için. Birkaç yüz bölüm sonra görebiliriz bunları.
Kawaki Naruto ile bağlandı halbuki. Borutodan daha çok seviyor o kesin. Jigen vs Sasuke olursa ne olur bilemedim ama Naruto kesinlikle low bir kage. Delta ile vs'si bunu kanıtlar nitelikte. Yaptıkları hep boş şeyler olabilir zamanında. Sanmıyorum güçlü olduğunu. En zayıf Hokage gibi duruyor. Kawaki için çok güçlü sayılmaz

Neyse. White Zetsuyu anca 1 tanesini Rasengan bilmem ne ile zar zor indiren Konohamaru Hokage olunca her şey düzelir.

114. bölümü izledim ...kaybettiğim 20 dk için üzüldüm.

114. bölümü izledim ...kaybettiğim 20 dk için üzüldüm.
Yeni bir kapanış sekansı vardı bölümde. Pek epik değidi ama zamanla tekrar tekrar izledikçe beğenilir sanırsam. Hep böyle olur zaten açılış ve kapanışlar. Haftaya daha çok beğenirsin, Kakaşi de var üstelik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık