Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Sonunda mangada güncele geldim. Seride her arc farklı yan karakterlerin Midoriya ile beraber maceralara atılması ve bu sayede karakter gelişimlerinin işlenmesi büyük artı. Kirishima'nın bölümleri biraz fazla uzatılmış gibi geldi gerçi. Fat Gum'ın saldırı formu çok havalı yalnız.

Chisaki bölümleri gayet iyi gidiyor. Adamın yeteneği çok tehlikeli. Bu arc Mirio ölür mü sizce? Burada da bir Ace vakası yaşanabilir gibi geliyor bana. Direk önden gitti zaten ( Bu arada Mirio'nun tipi Fallout'daki Vault Boy'a çok benziyor. :ehe:)

Tomura yoldaşlarına eskisinden daha fazla değer veriyor. Önceki gibi çocukça kararlar almıyor. Eski Tomura olsa her türlü Chisaki'yi indirmeye çalışırdı. All for One'ın gidişinden sonra olgunlaşmış gibi geldi bana. Tabi fazla zorlamamak lazım. Can çıkar huy çıkmaz. :p

Bu arada umarım Chisaki'nin elindeki tamamlanmış ürünle psikopat lise üniformalı kızın Midoriya'dan aldığı kan numunesinin bir bağlantısı yoktur.

İyilerin çok organize olup her bilgiye kolayca ulaşmaları can sıkıcı. Ayrıca mangakanın genel kurguyu biraz genişletmesi gerekiyor, biraz daha gizem katmalı olaylara.
Edit
Tamamen de gömmeyelim, fazla asistan çalıştırmasından mıdır nedir güncel haftalık shounenler arasında en iyi, en temiz bulduğum çizimler bu mangada.

Son düzenleme:
İyilerin çok organize olup her bilgiye kolayca ulaşmaları can sıkıcı. Ayrıca mangakanın genel kurguyu biraz genişletmesi gerekiyor, biraz daha gizem katmalı olaylara.
Edit
Tamamen de gömmeyelim, fazla asistan çalıştırmasından mıdır nedir güncel haftalık shounenler arasında en iyi, en temiz bulduğum çizimler bu mangada.
Kötüler ne zaman gizli bi atak yapsa vuruyor en kötü ilkinde vuramıyor ama meğer o hamleyi de hesaplamış ikincide vuruyor falan. Ama kahramanlar hiç tek seferde bi etki gösteremiyor.

149 çıkmış. Sonunda yeteneği Pica'ya benzeyen adamı aradan çıkardılar. Mirio Chisaka'ya yetişmiş. UA'in bir numaralı öğrencisi Overhaul karşısında neler yapacak merak ediyorum.

151. bölüm itibari ile Togata`nın yeteğine ne kadar hakim olduğunu gördük. Chisaki`nin tamamen antisi ve geleceği acayip parlak acaba one for all`u da alsaydı nolurdu çok merak ediyorum.

Birde bölüm sonunda oluşan durumu bir şeyler feda etmeden atlatırsa efsane olur.

Chisaki pisliğin teki çıktı. Ufaklığın onun kızı olmadığı aklımdan geçmişti. Yalnız yeteneği çok fena. Mirio bu adamla kapışabilecek sayılı kişilerden.

Son 2 bölümü adam akıllı okumadım ama Midoriya kesinlikle bu dövüşün ortasına dalmalı. O küçük kız ile ilk bağ kuran Midoriya'ydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık