Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Güncel olmayan bakmasın.
Mangada güncel olanları rahatsız eden bir olaydı. Yalnız değildim bu konuda diye hatırlıyorum.

Nedeni öğrenmek istersen bakabilirsin ama spoiler.
Midoriya diğer kahraman sınıfıyla yapılan bir yarışta önce kontrolünü yitirdi ama sonra All Might'ın bile haberinin olmadığı bir olay gerçekleşti. Başına gelen şey aslında yeni bir özellikti ve All Might ile Deku'nun özgünlüklerinin eski sahiplerinden birisinin bu özelliği Deku'da ortaya çıktı. Üstelik o eski sahibi Midoriya'ya tavsiye bile verdi ve Deku sudan ucuz bir güç kazandı.
Ben rahatsız olmuş muydum hatırlamıyorum ama şimdi değilim, gerekli bişey bu olm :S yingyang göndermesi bile içeriyor bi yerde. Neyse konusunda yazmıştım burda tekrar etmeyeyim.

Erinin bir etkisi olmuş olabilir mi? En azından ilerde Eriden dolayı mangaka böyle bir şey çıkarsa pek mantıksız olmazdı.
Hayır, All Might çok önceden diyor zaten gücün evrildiğini. AFO gücü kardeşine verdiğinde kardeşindeki "Güç aktarma gücü" ile birleşiyor, sonralı nesillerde de o şahısın kendi Quirk'i varsa onu da özümseyerek gelişiyor.

Hayır, All Might çok önceden diyor zaten gücün evrildiğini. AFO gücü kardeşine verdiğinde kardeşindeki "Güç aktarma gücü" ile birleşiyor, sonralı nesillerde de o şahısın kendi Quirk'i varsa onu da özümseyerek gelişiyor.
"İlk eski kullanıcılar ile Midoriyanın etkileşime geçmesi ve güçlerini kullanabilmesinin sebebi Eri olabilir miydi?" demek istediğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık