Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bleach (Spoiler)

'Bleach' forumunda Mystogan tarafından 6 Mar 2014 tarihinde açılan konu

1. Antagra Üye

Antagra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,001
    Üyelik Tarihi13 Ara 2019
    Ywach'ın seiyuu kim olur :D

2. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 11,551
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Belli. Aşağıda.
    Bu arada, ses zaten belliymiş. Oyundaki sesle aynı. İlk dinlediğimde de fark etmiştim ama sonra kontrol etmeyi unuttum. Oyunu uzun bir süre oynadığım için aklımda kalmış. :D

3. Baryshx Kobī Sōchō

Baryshx (Kobī Sōchō)
    Mesaj Sayısı 2,975
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
  4. William cutting A-A-ANBIRIIBABURYAAAAAA

William cutting (A-A-ANBIRIIBABURYAAAAAA)
    Mesaj Sayısı 7,245
    Üyelik Tarihi25 Ara 2018
    Zangetsu'nun seslendirmeni zaten kendisi. :D

5. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 20,534
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Neredeyse bütün seçimler kadar isabetli.Mangayı okurken zihnimde beliren bunun gibi güçlü ve olgun bir sesti zaten.

Animenin başarısını ben aslında müzik ve animasyondan çok müzikleri sahneye uygun olarak ayarlayan ekibe bağlıyorum.Şöyle ki Aizen tema çalıyor değil mi ? Tam ritmin değiştiği yerde Komamura kesiliyor.Adamlar bunu hesap edip animasyon yapıyorlardı helal olsun.

Bu dediğim olay eski one piece dediğimiz ilk 400 bölümlük anime için de geçerli esasında.Onda da gereken müzikleri tam olması gereken yere koyuyorlardı etkiyi yaratması için.Artık paint çizimi geçtim böyle birşey de yok kafalarına göre takılıyorlar....

6. William cutting A-A-ANBIRIIBABURYAAAAAA

Mesaj Sayısı 7,245
    Üyelik Tarihi25 Ara 2018
    Kubo direkt kendisi seçiyor seslendirmenleri. Strernritter için seslendirmenlere bakıyorlarmış.

Ki Zangetsu'nun seslendirmeni seslendirecek. Çok iyi karar.

7. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 20,534
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009

Biraz daha bekleselerdi adamlar iyice yaşlanacaktı.Burn the Witch kadrosu da programda görülüyor seslendirmenleri genç diğerlerine göre.Yeni seriden de seyre değer birşeyler çıkacak çizimleri beğendim.Nette kadın karakterleri fanservis olayından ötürü beğenmiş görünüyorlar. :D

8. William cutting A-A-ANBIRIIBABURYAAAAAA

Mesaj Sayısı 7,245
    Üyelik Tarihi25 Ara 2018
    Ya o kadarcık olsun. :D

Kubo'nun yarattığı kadın karakterlerin çoğu öyle ama içleri boş değil. Sırf fan service olmasın için karakter yaratmıyor. Kaç tane güçlü kadın karakter var seride. Hepside vasıflı.

9. Antagra Üye

Antagra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,001
    Üyelik Tarihi13 Ara 2019
    Woaw cuk oturmuş bu adam.Gözünde canlanıyorsa tamamdır zaten :D Geriye kaldı İchibei :D

10. arcadia Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan

arcadia (Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan)
    Mesaj Sayısı 2,632
    Üyelik Tarihi6 Ara 2014
    Yamajinin sesi de artık olmadığından yerine neteronunki kullanılır diye tahmin ediyorum

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık