Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Blackbeard Pirates

Acede olabilir ondan herşeyi beklerim.

:D:D:D Sandalyede otursam düşerdim kesin. :oleyo: Ölünün arkasından niye kötü konuşuyon Çağdaş kemikleri sızlıyor şimdi xD

Teşekkürü unuttuk tartışırken smoker-san eline sağlık :good: Bb tayfası dehşet bir hal aldı yonkouları yavaş yavaş yok etmelerini bekliyorum luffyler yeni dünyada yol alırken.

Naruto`da Sasuke`de gay.Hangi erkek sevdiği hatunun,erkeğini kurtarır gay olan erkek kurtarır onun dışında kurtarcak olan yoktur zaten.Hem her zaman bir birine çok yakınlaştırılan karakter ve bu herifler ninja görev uğuruna gerisini anladın...:D.

Ayrıca çağdaş ustaya katılıyorum Ace`den herşeyi beklerim.Ayrıca son halide gay olduğunu kanıtlıyan nitelikte kendimce.
Sen arkadaşlıktan ne anlarsın. Onlar sadece arkadaş... Ace te gay değilllll:of: Gay olsaydı 1600 kişilik tayfayı bırakıp yanlız gezmezdi...

576 ile beraber şu ismi bilinmeyen adamın adını öğrendik ve şu devle de ilgili korsan dev savaş gemisi san juan wolf diye bir tanıtım yapıldı. çok ilginç bir tayfa oldu. sayı olarak bizim tayfayla eşitlendiler. doktorun atını saymazsak. buradan yola çıkarak ekibe kimse katılmaz diyebiliriz. ki eğer böyle söylersek tayfadaki herkesin bu elemanlar kadar gülenmesini beklemeliyiz.

emeğinize sağlık

Muhtemelen Tayfayı bundan sonra güçlenmiş olarak görücez fakat daha cok yol almaları gerekli umarım Rayleigh yardımcı olur onlara.Luffy ise yeni dünya öncesi olgun bir profil olarak karsımıza cıkacaktır ve tabikide intikam duygusu içinde olucak....

T

tornado24680

Burdada resimler gözükmüyo ... :S sanırım aldığın yerde resimleri kaldırmışlar ondan dolayı olabilr

BB zaten Luffynin ezeli rakibi asıl karşılaşmaları en güzel bölümlerden biri olucağı kesin

BlackBeard çoğu fan'a göre aşırı olumsuz gözüksede(Ki öyle:D) Korsan kimliğini çok iyi yansıtan bir grup oldu böyle güçlü karakterler lazım animeyede BB'yide çok aşırı abarttılar sanki neyse onuda artık e.oda bey düşünsün sonra sonu garibim Enel gibi olmasın:p çeviri için sağol smoker

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık