Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Adam o kadar geç güncelliyor ki şu seriyi, böyle bir serinin varlığını bile unuttum :hhh:. Güncel takip etmek gerçekten yürek ister. En iyisi tamamen bittikten sonra baştan sona okumak.

Bir çizerle anlaşılıp düzenli çıkarılması uçuk bir fantazi mi olur acep?
Miura'nın çizmemesi manganın itibarını düşürür. Fan kitlesi olarak adama her ne kadar bolca hakaret etsek dahi adam becerikli ve kendine has bir çizim ve yazım tarzı var. Onun yerini pek tutamaz.

Son düzenleme:
Miura'nın çizmemesi irtibatı düşürür. Fan kitlesi olarak adama her ne kadar bolca hakaret etsek dahi adam becerikli ve kendine has bir çizim ve yazım tarzı var. Onun yerini pek tutamaz.
Çizimlerini ve kendine has stilini herkes takdir ediyor ama onun tarafından çizilip düzenli çıkan bir Berserk hayal bana kalırsa. En makulu bu olur zaten Miura'nın bu şekilde bitirebileceğini düşünmüyorum seriyi.

Bu konuya her yeni mesaj geldiğinde bi umutla laaağnnn geldimi acaba yeni bölüm diyorum sonra kafamı öne eğip geri dönüyorum :(

Daha önce animesini izleyip çok sevmiştim. Manga bölümlerinin 6-7 ayda bir geldiğini öğrenince deliririm dedim ve hiç bulaşmadım.
Şimdi mangayı okumak istiyorum ama baya karışık gibi, nereden başlayacağımı bilemedim. Yardımcı olur musunuz?

Daha önce animesini izleyip çok sevmiştim. Manga bölümlerinin 6-7 ayda bir geldiğini öğrenince deliririm dedim ve hiç bulaşmadım.
Şimdi mangayı okumak istiyorum ama baya karışık gibi, nereden başlayacağımı bilemedim. Yardımcı olur musunuz?
Sıralama çok önemli değil bir çok film var sonundan bir önceki sahneyi en başta gösteren

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık