Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Baldur's Gate 3 (2023)

3. Runımda moonrise bitmek üzere. Oyun öyle bir bagimlilik yapti ki eldeki diger hicbir oyunun yuzune bakamiyorum. Bunu en son bana yaptiran elden ring olmuştu. Bir bakmışsınız uzakta cok uxakta bir koyde dark urge runıma başliyorumdur. Bilemiyorum

3. Runımda moonrise bitmek üzere. Oyun öyle bir bagimlilik yapti ki eldeki diger hicbir oyunun yuzune bakamiyorum. Bunu en son bana yaptiran elden ring olmuştu. Bir bakmışsınız uzakta cok uxakta bir koyde dark urge runıma başliyorumdur. Bilemiyorum
Dark urge güzel geçti bende. Kötü olmak zorunda değilsin. Yanındaki karakterler gibi 2 yolun var. Nasıl shadowheart tarikattan ayrılmayı tercih edebiliyorsa, laezel kraliçesini bırakabiliyorsa dark urge de öyle bişey.

Ilk karakterden sonra herkes bi dark urge yapmalı bence. Kendim kötü yapar mıyım bilmiyorum. Çok ödül ve xp kaybediyorsun kötü olunca.

Dark urge güzel geçti bende. Kötü olmak zorunda değilsin. Yanındaki karakterler gibi 2 yolun var. Nasıl shadowheart tarikattan ayrılmayı tercih edebiliyorsa, laezel kraliçesini bırakabiliyorsa dark urge de öyle bişey.

Ilk karakterden sonra herkes bi dark urge yapmalı bence. Kendim kötü yapar mıyım bilmiyorum. Çok ödül ve xp kaybediyorsun kötü olunca.

Aga xp ve odul olmadan yasayamam ölürüm .d ama dark urge olup jaheirayi kurban edesim var .d cok bos konusuyo romance i da yok

Dün Elden Ring açmıştım, uzun zamandır oynamıyordum ama yok maalesef, beni Sekiro kadar sarmadı, Sekiro oynayıp, Elden Ring almıştım, zaman da harcadım ama maalesef oyun bana göre değil sanırım, neyse, steam dolar kuruna geçmeden, ne var ne yok topladım, BG 3 de almıştım, bir ara karakter oluşturup biraz kurcalayıp, başka oyunlara geçmiştim, dün ER'den sonra BG 3 bakayım dedim, gece 2'ye kadar oynamışım :D Maşallahı var, bu türde oynadığım ilk oyun, kombat kısmında acayip kötüyüm ama öyle güzel bir oyun yapmışlar ki, başından kalkamıyor insan, sadece biraz görevleri nerede bulacağım konusunda zorluk çekiyorum ama önemli değil, acelem yok, geze geze oynayacağımdan illa bulurum onları da :D

Artificer modu var nexus modda aşırı iyi yapmışlar öneririm, onunla tekrar başladım bende. Yapımcısı ekstra özel diyalog opsiyonları da ekleyecekmiş ancak şuan wizard gibi reaksiyon veriyor karakterler.

Bu oyunu ps5 ten oynuyorum. Bir sorunla karşılaştım. Bir karakteri ilk defa seviye atlatırken onun yetenek puanlarını azaltıp çoğaltabildiklerini farkettim. Ama ben bunu bir türlü yapamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık