Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Aramaki'nin Kara Kılıcı Var mı?

Aramaki'nin Kara Kılıcı Var Mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    52
La croco boy gelip ortak olalım diyor, reis de hükümetle yaptığı anlaşmaya benzer anlaşma yapıyor, daha fazla denizci doğramakla uğraşmaktansa croco boy ve buggy çöplerini öne sürüp eski rahat günlerine dönmeyi hedefliyor. Ayrıca Yonko olabilecekken olmak istemediğini dillendiriyor. Arada 1,625m ödül farkı var, hala çaycı croco’yu savunmaya çalışıyorsun. Croco bile kendini bu kadar savunmaz la, kraldan çok kralcı olmak diye buna denir.
Ne anlaşması yapmış Hükümet ile Mihawk? :S

Ya da Crocodile ile ne anlaşma yapıyor? La artık hayal âleminden uyan, kendi düşünceni seride oluyor gibi yazıp durma. Mihawk denizci avcısı idi ama başka bir adaya gidip yine takılmaya bakacaktı. Sonrasında Crocodile'ın yanına geliyor.

Seride ödül noktasında dünya kadar fark göründü. Kid ve Luff olayında bile "Sivil katliamı yapıyor" diye Kid'e fazla ödül verdiler. Mihawk dediğin kişi denizci kesiyor. Diğer tarafta karşılaştırma yaptığın kişi ise 20'li yaşlarının başında Shichibukai olup 20 seneden fazla ödül artışı almıyor. Onu geç "Kahraman" diye haberini yapıyorlar adamın sen hala "Ödül"diyorsun. :hhh:

Ödül o kadar belirleyici de neden "Mihawk'ı emrine almış" diye düşünülen adamın ödülü Mihawk'dan az? Açıkla da görelim...

Marco aynı anda 1 mlyarlık iki kişiyle dövüşmesi zor diyordu, Luffy 1 milyarlık adamı geçmek istiyorum diyordu. Hani ödül her şey değil de hiç mi güç belirtmiyor? Buggy'i nasıl övdüklerini ve şişiridklerini biliyoruz buna rağmen Mihawk'tan az ödülü var. Mihawk'ın neredeyse bir Yonko oluşumunun kaptanı olan Bb ve Shanks kadar ödülü var ve sen bu Mihawk'ın gücünü göstermiyor mu diyorsun?
Ödül güç belirtmiyor değil ama doğrudan güç ile bağlantılı da değil. Yukarıda da söyledim. Güç belirtse Buggy'nin çok rahat Mihawk'ı aşacak ödül alması lazım. Çünkü "Emrine almış" diye düşünülüyor. Fakat ödülü az.

Bunun gibi şeyler geçmişte de gördük. Ödül doğrudan güç degil. Ödül noktasında aktif olma süresi, olay yaratma, sivil katliamı vb. şeylerin bile olduğu belli.

Mihawk için "Denizci avcısı" deniyor. Ne kadar süre aktif olduğu belli değil. Eski ödülü belli değil. Adam gelmiş Crocodile ile arasında şu kadar ödül farkı var diyor. Peki aynı şartlarda karakterler mi düşünmüyor, düşünmek istemiyor çünkü işine öyle geliyor.

Karşılaşma yaptığı karakterlerden biri yıllarca ödül artışı almamış, 20 yıldan fazla Shichibukai olarak kalmış. Kahraman olarak görünmüş. Diğeri ise Denizci ve Hükümet tarafına ne kadar olduğu belli olmasa da zarar ettirmiştir. "Sivil katliamı" olayında bile Kid'e ödülü fazla verilen evrende nasıl bir karşılaştırma yapacaksın? Mihawk'ın önce ki ödülünün kaç olduğu bile belli değil. Ne kadar süredir ödül almadığı bile belli değil.

Teach en basitinden bu adam Marco ve grubunu yenip Yonkou oluyor 2.2 ödül alıyor. Sonra resmen Coby yardımı ile yendiği ima edilen Ochoku olayı sonrası 4 Milyar ödülü oluyor. Sence bu olayda Teach 2 kat güçlendi mi yoksa olay yarattı da mı ödülü böyle katlandı. Cevap aslında belli, Teach güçlendi ama ödülü kadar değil kendisinin Coby yardımı ile dediği yerde yaptığı olay yüzünden ödülü neredeyse 2 kat arttı. Coby hadi çok güçlü biri olsa diyeceğiz ki o yardım etti de indirdiler. Fakat o da belli...

Neyse konu yine sapıyor gayet açıklayıcı yazdım zaten.

Başladı işine gelen başlıklar atmaya, ben de Mihawk videosu kırpıp başlığı kendim sallayayım. Belki senin gibi birileri çıkar atacak... :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık