Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

All Might... Ulan ne bölümdü bee! Animesini izlemiş olanlar hangi bölümden bahsettiğimi çok iyi biliyorlardır. İlk başladığımda bu animeden pek beklentim yoktu ama her bölümünü keyifle izlemem bir yana şu son izlediğim bölüm inanılmaz bir şeydi. İyi ki 2 sene önce beğenmeyip bıraktığım animeye tekrardan başlamışım.

All Might... Ulan ne bölümdü bee! Animesini izlemiş olanlar hangi bölümden bahsettiğimi çok iyi biliyorlardır. İlk başladığımda bu animeden pek beklentim yoktu ama her bölümünü keyifle izlemem bir yana şu son izlediğim bölüm inanılmaz bir şeydi. İyi ki 2 sene önce beğenmeyip bıraktığım animeye tekrardan başlamışım.
MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOĞ DAIJOBU!

Ben beğenmedim animede orayı. İlk sezondaki All Might'ın dövüşünün yanında daha etkisiz kalmıştı. Mangada çok daha iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık