Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Sürekli izleme zaten, ara ara 2-3 vaka izleyerek git. Veya araştır sadece kara organizasyon, Shinichi'nin geçmişi gibi bölümleri izle. Ya da polisiye severlerin en sevdiği vakalar olan kapalı oda cinayetli bölümleri izle. Hepsini izleyeceğim diye işkenceye gerek yok. Ya da hiç izleme tabi:p.
Mangasını okumaya çalışmıştım ben. Telefondandı gerçi o da.

Sürekli izleme zaten, ara ara 2-3 vaka izleyerek git. Veya araştır sadece kara organizasyon, Shinichi'nin geçmişi gibi bölümleri izle. Ya da polisiye severlerin en sevdiği vakalar olan kapalı oda cinayetli bölümleri izle. Hepsini izleyeceğim diye işkenceye gerek yok. Ya da hiç izleme tabi:p.
Bakındım bakındım bulamadım nerede bahsettiyseniz nerede bu cinayetli anime adı ne?

Stranger:Muko Hadan. Baya sevdim bu filmi.bir oturuşta hiç ara vermeden bitti film. Savaş sahneleri özellikle de sondaki epey güzeldi. Samuray, kılıç temasini sevenlerin hoşuna gider diye düşünüyorum.

İzlediğimden yada mangasını okuduğumdan değil ama geçen videoda denk geldim
Saitama diye bir karakter, videoda baktım da rakiplerini hiç tınlamıyor
Güç hız vs ne dersen adam gömüp gidiyor
Bu adamın olayı ne izleyen arkadaşlar bir iki cümleyle özetlerse:)
Birde bu saitama tüm manga karakterleri içerisinde en güçlüsüymüş gibi geldi bilmem böyle bir tartışma döndü mü:bilmem:

İzlediğimden yada mangasını okuduğumdan değil ama geçen videoda denk geldim
Saitama diye bir karakter, videoda baktım da rakiplerini hiç tınlamıyor
Güç hız vs ne dersen adam gömüp gidiyor
Bu adamın olayı ne izleyen arkadaşlar bir iki cümleyle özetlerse:)
Birde bu saitama tüm manga karakterleri içerisinde en güçlüsüymüş gibi geldi bilmem böyle bir tartışma döndü mü:bilmem:
Evet öyle :D Parodi. Yani genel olarak shounen superpower tarzı serileri tiye alıyor. Tabi bir yandan kendi hikayesi de var. Çok eğlenceli bi seridir tavsiye ederim. Aşırı popüler zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık