Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkounun düştüğü hale bak ya. :(
BM'nin çok fazla handikapı var. Normalde açlık krizi bile sadece düğün pastası için geçirmesi gerekirdi. Uzun süre beklediği için vs. Ama o kadar sık oluyor ki..
Bari bu handikapları olmasa diğer Yonkoulardan bariz üstün olacağının altı çizilse keşke.

Magellan'ın ishali sebebi ile Shiryu'nun daha tehlikeli olması gibi bir durum bu. BM o kadar handikapa rağmen Yonkou.

İstemediğimden. Mom olayları sıktırdı artık.
Mom benim gözümde Kaido'dan daha güçlü. Adaya getirmesi bile mangakanın basiretsizliğinden. Hikayeyi BM olmadan çokta güzel kurardı yonko'nun düşmesi de mevcut adadakiler ile bize gayet güzel yedirilirdi. Ana karakterine tek yedirdiğin adamla eşit veya daha üstün bir karakter daha sokuyorsun hikayeye. Haliyle saçmalaman lazım.

Yani şu saatten sonra iki yonkou'da paket olması lazım yoksa adaya girmesi sayfa israfı dışı bir şey olmaz . Bol bol küfür yer arkasından mangaka. Düşmek için de Kaido'dan sıra bekliyor o zamana kadar hafıza da kaybeder, geçici körlükte yaşar, luffy'e aşıkta olur her şey beklenir sodadan.

Mom benim gözümde Kaido'dan daha güçlü. Adaya getirmesi bile mangakanın basiretsizliğinden. Hikayeyi BM olmadan çokta güzel kurardı yonko'nun düşmesi de mevcut adadakiler ile bize gayet güzel yedirilirdi. Ana karakterine tek yedirdiğin adamla eşit veya daha üstün bir karakter daha sokuyorsun hikayeye. Haliyle saçmalaman lazım.

Yani şu saatten sonra iki yonkou'da paket olması lazım yoksa adaya girmesi sayfa israfı dışı bir şey olmaz . Bol bol küfür yer arkasından mangaka. Düşmek için de Kaido'dan sıra bekliyor o zamana kadar hafıza da kaybeder, geçici körlükte yaşar, luffy'e aşıkta olur her şey beklenir sodadan.
Bence de Bigmom daha güçlü , luffy bigmom karşısına ilk çıktığında Bigmomda ki o yonkou heybetini hissetmiştim , Luffy ezilip bükülmuştü resmen karşısında. Ama kaido da o hissiyat bana geçmedi nedense.

İyi bölümdü yine Bigmomda darbeyi yedi üstüne zeusun Yıldırım'ıni yiyecek gibi.umarım bayılma, hafıza kaybetme,şeker komasına girme gibi durumlar olmaz.Kadin yonkou ama yanında yancilari olmayınca ölüp gidermiş gibi.

Dahada önemlisi perosperonun marco ile kısa süreli ittifak yapacağı izlenimi verdi bölümde savasmadiklarina göre.Bence perospero bir sekilde anasını kandırıp adadan çıkarmaya çalışacak.Adaya gelirken ayakta kalanın kendi tayfalari olacağını iddaa etti.Giderkende Kaidonun yenilmesine azda olsa tuzu olacak sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık