Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu her iki tarafça kabul edilmediği sürece pürüzler çıkacak Rika. Çifte standart bolca uygulanıyor sen de bilirsin.
Bence taraf muhabbetine de gerek yok. Genelleme yapınca işin içinden çıkamazsın. Ben mesela bu bölüm en ufak dalga geçmediğim gibi Luffy'nin bayılmasının saçma olduğunu söyledim. Daha önce de sana arc sonu dövüşte Zoro'nun da Luffy'nin de daha dayanıklı olacağını söylemiştim. Herkesi gruplamak yerine kişisel bazda tartışmanı yapabilirsin. Ama haklı çıkmak istiyorsan tahrike kapılmadan doğru bildiğini söylemelisin. Karşı taraf yaptı ben de yapıyorum dediğinde olay çıkmaza giriyor. Ha ben dışardan okuyup eğleniyorum atışmalarınızı o ayrı konu :)

Arkadaşlar sakin olun alt tarafı manga bunun için birbirinize düşmenize gerek yok bölüme olduğu gibi bakın gitsin Luff ko olmuş Zoro yaralanmış ne fark eder.Bunda sizin kazancınız yada kaybetiğiniz bir şey varmıki birbirine sövme noktasına geliyorsunuz.

Kid Kaido nun piçi falan çıkabilir en fazla. Xebec in oğlu olması yıl muhabbetiyle mümkün değil.

Ya şu Apoo Kaido'ya bu saldırının aynısını yapsa Luffy'e verdiği şu hasarın %100'de 1'ini veremez. Biz şimdi Luffy'nin Kaido'yu yeneceğine nasıl ikna olalım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık