Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker en azından yenme ihtimali olan adamlara atar yapıyor. Amiral'e, Yonko'ya kafa atıp tek yemiyor.
Doflamingo bile hem amirallerden hem yonkoulardan tırsıyor. Ki o Doflamingo da Tütüncü'yü duman etti. Olay zaten amirele, yonkouya kafa tutabilecek cesarette olmakta.Yenebilmek sonraki iş. Ki Ace Aokiji'ye sağlam da ayar verdi.

Doflamingo bile hem amirallerden hem yonkoulardan tırsıyor. Ki o Doflamingo da Tütüncü'yü duman etti. Olay zaten amirele, yonkouya kafa tutabilecek cesarette olmakta.Yenebilmek sonraki iş. Ki Ace Aokiji'ye sağlam da ayar verdi.
Emin ol hayali bir kahraman hakkında söylediklerin umurunda değil. Ana avrat söv istersen, güler geçerim. Bomboş bir yaşam formu olan Ace hakkında kendimi yormak istemiyorum. Kendinden kaç kat üstün adama atar yaparsan, böbreğini eline verirler. Sakazuki bunu uygulamalı olarak gösterdi. Ace'in, Kuzan'a ayar verdiğini düşünüyor olman da hayal dünyasında yaşadığının net bir örneği olmuş.

Not: Amiral'den ve Yonko'dan korkan adam Korsan Kral olmaya çalışmaz. Onların dengi olmadığını bilen adam onları Korsan Kral yapmaya çalışır. Bunun kim olduğunu da biliyoruz.

Emin ol hayali bir kahraman hakkında söylediklerin umurunda değil. Ana avrat söv istersen, güler geçerim. Bomboş bir yaşam formu olan Ace hakkında kendimi yormak istemiyorum. Kendinden kaç kat üstün adama atar yaparsan, böbreğini eline verirler. Sakazuki bunu uygulamalı olarak gösterdi. Ace'in, Kuzan'a ayar verdiğini düşünüyor olman da hayal dünyasında yaşadığının net bir örneği olmuş.
Ben de karakterleri nüfusuma almadım zaten :flaugh:

Ben sadece Ace'in istese Sakazuki'nin yumruğundan Katakuri'nin yaptığı gibi kaçabileceğini düşünüyorum. Çünkü bunu yapsaydı muhtemelen Luffy direk olarak ölürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık