Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benimki de tahmin. :D

Sadece karısı olduğu için de o havayı veriyor olabilir. :D

Normalde ben de Shakky'nin Rox üyesi olduğunu düşünüyorum. Ray'de olabilir ve Roger'den önce Shakky'i tanıyor olabilir.

Ama Shakky'e kesin gözüyle bakılıyorken. Oda'dan bir Shakky golü gelebilir : o)
Bi saniye... Shakky Ray’ın yavuklusu mu? Ben iki arkadaş sanıyodum.

Ayrıca Ray Roger ile tanıştığında sıradan kayıkçı gibi duruyordu(çokta sıradan değil de yani :D). Luffy ve Zoro gibi zamanla level atladılar bence.

Ray çok bilge bir kişilik. Bu yüzden Beckmann ile çok benziyor. Rogerdan önce Rocks u biliyordur fakat ilişkisi yoktur bence :D

Bi saniye... Shakky Ray’ın yavuklusu mu? Ben iki arkadaş sanıyodum.

Ayrıca Ray Roger ile tanıştığında sıradan kayıkçı gibi duruyordu(çokta sıradan değil de yani :D). Luffy ve Zoro gibi zamanla level atladılar bence.

Ray çok bilge bir kişilik. Bu yüzden Beckmann ile çok benziyor. Rogerdan önce Rocks u biliyordur fakat ilişkisi yoktur bence :D
Aynen karısı : o)

Ray ve Shakky'nin tanışma zamanı ile ilgili belirsizlik ve Roger'in Ray'le tanışmadan direk tayfaya davet ediyor görüntüsü bu yorumları yaptırıyor. Mantıklı da : o)

Dediğin gibi tayfa gibi de yükselmiş olabilirler. Ama Ray Rox üyesi olsa bile üst düzey olmayabilir. Sadece adını duyurmuştur. Seri başındaki Korsan Avcısı Zoro kadar : o)

Şapka ve Shanks konusu kapandı. -Bir süre - açılmaz. Bu bölüm Krallar ve Devrimcilere dönüş yaparız. Devrimcilerin planından biraz detay görebiliriz. Ufak bir kıpırdanma ve haftaya ara. : o)

Beklentiyi düşürelim ki iyi bölüm gelirse etkisi büyük olsun. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık