Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ROCKS konusunda bir anagram dolanıyor etrafta haberin var mı ?

Tüm güçlerini görmedik henüz ama bana da çok güçlü gelmediler. Doğrudan hükümete saldırı yapmakdan çok bir amaçları olmalı diye düşünüyorum. paçayı kurtaracak küçük savaşlara girebilirler bence
Bilmiyorum, paylaşırsan sevinirim.

Rocks’un tekrar güçlenip bir araya gelmesinde Rayliegh’in bir parmağı olabilir mi? Acaba o ve Shakky son savaşta Luffy e bu şekilde destek olmak istemiş olabilir mi?
Sonuçta Shakky bizim çocukları sevdi ve muhtemel bir karşılaşmada köstek değil destek olacaklarını düşünüyorum.
Oda hakkaten Hükümete güç gösteri yaptırırken Karşı tarafıda boş bırakmıyor bence :D

Rocks’un tekrar güçlenip bir araya gelmesinde Rayliegh’in bir parmağı olabilir mi? Acaba o ve Shakky son savaşta Luffy e bu şekilde destek olmak istemiş olabilir mi?
Sonuçta Shakky bizim çocukları sevdi ve muhtemel bir karşılaşmada köstek değil destek olacaklarını düşünüyorum.
Oda hakkaten Hükümete güç gösteri yaptırırken Karşı tarafıda boş bırakmıyor bence :D
Tayfanın düşmanı olacaklarını düşündüğüm için pek sanmıyorum. Ray'e ihanet ettilerse olabilir ama :D

Shakky ve ray iki eski dost gibi. Bence pek olası görünmüyor :D benimki bi tahmin sadece yahu :D
Benimki de tahmin. :D

Sadece karısı olduğu için de o havayı veriyor olabilir. :D

Normalde ben de Shakky'nin Rox üyesi olduğunu düşünüyorum. Ray'de olabilir ve Roger'den önce Shakky'i tanıyor olabilir.

Ama Shakky'e kesin gözüyle bakılıyorken. Oda'dan bir Shakky golü gelebilir : o)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık