Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu rocks grubunu ezilmiş bir halk diye düşünüyorum. Kayada yaşadıkları yerin adı olabilir. Direniş örgütü gibi, amazon gibi olabilir. Sen ne düşünüyorsun?
Çok düşünmedim herşey olabilir ama liderlerinin Pica'nın meyveyi yediğini söylüyordum o dikkatimi çekti.Garp dağ parçalamayı öyle öğrenmiştir.Baktı ki iyi stres atıyor sonra devam etmiştir.

Shanks'ın bile bir bam teli var ama bu devrimcilerde hiç iş yok. Lider nasılsa ekibide öyledir.
bence şuan senin dediğini yanıltacak olaylar olacak. devrimciler büyük şeyler yapmaya başlayacak.4 komutanı toplamak ve dünya hükümetine sızmak ve sabonun söylediklerine bakarak başladı diyebilirim.

Çok düşünmedim herşey olabilir ama liderlerinin Pica'nın meyveyi yediğini söylüyordum o dikkatimi çekti.Garp dağ parçalamayı öyle öğrenmiştir.Baktı ki iyi stres atıyor sonra devam etmiştir.
Bu grubu Garp Şişirmiş olmasın. Sonra dağıttım diye yalandan şöhret olmuştur. Roger şansa kral oldu diyen adam da şansa kahraman olmuş olabilir. :D

bence şuan senin dediğini yanıltacak olaylar olacak. devrimciler büyük şeyler yapmaya başlayacak.4 komutanı toplamak ve dünya hükümetine sızmak ve sabonun söylediklerine bakarak başladı diyebilirim.
Devrimciler gözüme çok güçlü gelmedi. Komutanlarında yonkou komutan gücünü hissetmedim. Sen hissettin mi?

Bu grubu Garp Şişirmiş olmasın. Sonra dağıttım diye yalandan şöhret olmuştur. Roger şansa kral oldu diyen adam da şansa kahraman olmuş olabilir. :D

Devrimciler gözüme çok güçlü gelmedi. Komutanlarında yonkou komutan gücünü hissetmedim. Sen hissettin mi?
Olabilir tabii Garp'tan bahsediyoruz kendi şansını yok sayıp Roger'a şanslı diyor olabilir.Monkey sülalesinden birinin aşırı ballı olmaması da pek mümkün değil gibi zaten. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık