Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker çevirmeyince bölüm çıkmış sayılmıyor heralde. Bildirim gelmemiş. Ayrıca ilgisi olanların dikkatine. nitian yogunmus galiba, editör lazım olabilir.
Bildirim kısmını şaka mı dedin ciddi mi dedin bilmiyorum ama bu bölümü veya önceki NiTianın editlemediği bölümleri kim editledi acaba? Bu soruyu buraya bırakayım.

Devrimciler muhakkak şov yapacak . Boşuna harekete geçmez Dragon bildiği vardır . Zaten amiraller de gevşek , istediklerini alır savaş ilanını yapar giderler .

Cp0 nerde acaba .

Size savaş ilan ediyoruz diyip camdan atlayacaklar. Sonra kargalarla gökyüzüne DEVRİM yazacaklar. Savaş çıkmaz bu bölümden.

Adamlar savaş ilan edeceğiz dedi. Savaşacağız demedi. O yüzden savaş olacağını sanmıyorum. Arcın ilerleyişi önce ülkelerin sorunları tartışması Balıkadam meselesi, Neferterinin sorusu gibi bir kaç meselenin ön plana çıkacağı akabinde devrimcilerin devreye gireceği ve Naruto da Tobinin savaş ilan etmesi misali şov yapıp gövde gösterisinin ardından topuklayacakları bir arc olacağını düşünüyorum. Ayrıca bu bölümden anladığım dünya hükümetine ejderlerin kontrolü altında kalıp kalmayacakları sorusunu yöneltip onları düşünmeye iteceğini ve hatta kendi taraflarına çekme durumunun olacağını düşünüyorum. Kaç ülke devrimi destekler bilinmez ama dünya hükümetini ülkeler bazında kendi içinde ikiye ayıracağı kesin. Bu da devrimcileri destekleyecek ülkelerin artmasıyla devrimcilerin güçleneceğine bir işaret olabilir. Bu bölümle birlikte çıkarımlarım bu yönde.

Borsalino nerde acaba , şu Fuji Ryo masasında onuda görmek güzel olurdu. Reis bir yerlerde tırnağını kesiyordur.

Saka-Kizaru = Marinefordda.
Fuji-Ryokugyuu Mariejois'te.

Tesadüfün böylesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık