Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala Luffy’nin bu dövüş sonunda Katakuri’yi tamamen etkisiz hale getireceğini düşünmüyorum. Bence Luffy fan klübü üyelerinin gözü önünde Kata’nın sırtını yere getirip bir süreliğine üstünlük kurmayı başaracak. K.haki konusunda tatmin edici bir gelişim yaşadığı için Ayna Dünyası’ndan kaçacak. Böylece şahitlerin gözü önünde kusursuz olmadığı ortaya çıkan Katakuri de karakter gelişimi yaşayacak.
Öyle yapacağına ölsün daha iyi. :/ Kata'nın sırtının yere gelip gelmemesi Luffy'nin zerre umurunda değil. Yeneceğim diyor sadece. Yenebiliyorsa yensin, yenemiyorsa ölsün orada. Aha gelişim sağladım hadi ben kaçtım demek de neyin nesidir? :D Rezillik resmen.

Spoiler konusunda da yazmıştım. Luffy'nin yenebilecek gücü var bence. Yeter ki Kata'ya dokunabilme işini çözsün. Geleceği görebildiğini düşündüğü anda G4 açıp Allah ne verdiyse dalacak. Uygun anı bekliyor sadece. Şu an dövüş haki bilmeden logia yenmeye çalışmaktan farksız. Haki öğrendiği anda işin rengi değişecek.

@Starrk
Luffy kaçtığında dinlenmişti zaten. Birkaç saat bekleyip öyle çıktı Kata'nın karşısına. Hem kendisinin dinlenmesi için hem de Kata'nın dinlenmesi için bekledi zaten. Rakibi gücünün zirvesindeyken yenmek istiyormuş.

Şimdi de sniper muhabbeti çıktı.Şimdi bu snip Luffye denk gelir ve handikap muhabbeti şaha kalkar :/ onu geçtim katakuri bire bir vsye karışıldı diye bile salabilir luffyi.Sonuçta polyana serisi bu.

Spoiler konusunda da yazmıştım. Luffy'nin yenebilecek gücü var bence. Yeter ki Kata'ya dokunabilme işini çözsün. Geleceği görebildiğini düşündüğü anda G4 açıp Allah ne verdiyse dalacak. Uygun anı bekliyor sadece. Şu an dövüş haki bilmeden logia yenmeye çalışmaktan farksız.
Abi tamam geleceği görsün ama bir dövüşte Katakuri den üstün k.hakiye mi sahip olacak. Olamayacaksa yine vuramaması lazım. Luffy kazanacak gibi duruyor da bu gidişle en torpilli dövüş bu olacak.

Abi tamam geleceği görsün ama bir dövüşte Katakuri den üstün k.hakiye mi sahip olacak. Olamayacaksa yine vuramaması lazım. Luffy kazanacak gibi duruyor da bu gidişle en torpilli dövüş bu olacak.
Eğer ki Luffy diğerleri gibi 30'lu yaşlarının sonunda zirve gücüne ulaşmayacaksa bu tarz sahneler daha çok görürüz. :/ Ki zaten şu an gördüğümüz şeyler Luffy'yi özel yapan şeyler. Kendisinden güçlü olduğunu bildiği bir düşmana karşı sonuna kadar savaşıyor, sonuna kadar diretiyor. Bu da diğerlerinden hızlı gelişmesini sağlıyor. Başkası olsa Kata'yı orada bırakıp yoluna bakardı ama Luffy öyle değil işte. Ayrıca Kata kadar görmesine de gerek yok zaten. O seviyeye yaklaşsa yeterli.

Son düzenleme:
Sanji ,Katakuri için yenilgiyi tadacak dedi buda bu dövüşün berabere bitmeyeceğinin kaniti gibi oldu bence. Luffy yenecek ve sonrasında Kataya ne olacak merak ediyorum. 2 komutan kaybetmiş bir yonkounun duyulması Big Mom in sonu olacak mi göreceğiz.

Sanji ,Katakuri için yenilgiyi tadacak dedi buda bu dövüşün berabere bitmeyeceğinin kaniti gibi oldu bence. Luffy yenecek ve sonrasında Kataya ne olacak merak ediyorum. 2 komutan kaybetmiş bir yonkounun duyulması Big Mom in sonu olacak mi göreceğiz.
Hiçbir şey olmaz. O haberler yayılmaya başladığı zaman komutanlar çoktan iyileşmiş olur zaten. Ölseler işin rengi farklı olurdu ama ne yazık ki böyle şeyler göremiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık