Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

878: Dünya Şokta! Denizin Beşinci İmparatoru Doğar!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle. Bu aralar sempatimi kazandı zaten. Filler de olsa güzel bir sahneydi bence.
Reise WB dövüşü saçma filler çizdiler zaten. Yüzü 5 karis falan. Yok hoplatiyor yok düşerken vuruyor .kundakta bebek sanki. Bu fillerlar kötüydü karizma azaltiyordu.

Bu bölümdeki filler miller karizma artisn yeter. Ictigi puro yeter

Aslında Shanks, Luffy ve Makino'nun bebeğini birbirine eklemlemeleri gayet iyiydi. Ama geçmişi bu kadar uzun tutmalari midemi bulandırdı. Onun yerine Yasopp'u Usopp'un posterine bakıp şenlenirken gösterseler falan daha etkileyici olurdu. Yahu sıradan halkın tepkilerine bile razıydım ben. Ama filler sahne yazmaya bile üşenmiş herifler. Yuhhh diyorum sadece.

Şimdi geçmişten o kadar insanın toplandığı bir arka geçiyoruz. Rebeca, Coby, Shirahoshi gibi bayıkların geçmişini ısıtıp ısıtıp önümüze koyacaklar. En merakla beklediğim ark için şimdiden ruhum kararıyor. Teşekkürler Toeieioiee...

Croco, Akainu ve jenerikte Goroseileri görmek ve animenin harika dış sesi tarafından makaleyi dinlemek güzeldi sadece.

Çok garip bir bölümdü. 2 bölümdür ilginç bir şekilde bölümün başında jenerikten sonra çıkan geçmiş bölüm özeti yoktu. Nereden baksan kemiksiz 20 dk izleyeceğiz diye heyecanlanmıştım. Shanks flashback ini koymaları kötü niyetli olsa da özlemişim eski bölümleri o yüzden sarmadan izledim. Bu arada sanırım animede ilk kez Luffy'nin yüzündeki yaranın nasıl olduğunu gösterdiler. Animenin ilk bölümlerindeki flashback'te (tahminen 3.bölüm)çocuklar olumsuz etkilenir diye mangada olan o paneli animeye aktarmamışlardı. Şimdi ne değişti acaba? Yeni bir Opening bekliyordum ama reverie deki karakterleri mevcut Opening e sıkıştırmışlar. Kötü ve alakasız olmuş. Yine de ben bol spoilerlı yeni bir Opening i bekliyorum ben. Bölümün 17 dk sının flashback olması ve Luffy bin ödülünün açıklanmamasını aklım almıyor. Bölümün en önemli olayı zaten o olmalıydı. Bölümün adı olan Beşinci imparator olayı Luffy'nin ödülüne atıftı zaten. O yüzden bu bölümün yarıda kesilmesi kabul edilemez. Muhtemelen gelecek haftada coby sahneleriyle ve diğer karakterlerin tepkisiyle gizem yapıp finalde Luffy ve tayfanın tepkisini yayınlayıp reverie ye geçerler diye bekliyorum. Geçen haftaki bölümü beğenmiştim ama bu bölümle yine hayal kırıklığına uğradım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık