Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü beğendim. Doflamingo'nun kurduğu düzenin nereden alındığı belli oldu. Yonkou tayfalarından. Her tayfanın 3 veya 4 en güçlü adamı var. Ve onlarında bir sürü kendi komutanı var. Ve o komutanlarında orduları ve güçlü adamları var. Tabii ki Doflamingo'nun kurduğu düzen sadece benzeri. Hem daha küçük çaplı hemde daha güçsüz. Luffy gerizekalısı o filoyu kabul etmiyordu. Yonkou yenmek için her bir adamın gücüne ihtiyaç duyulduğu bu bölümle birlikte belli oldu.

Ayrıca arc yeni başlarken Big mom ile Luffy'nin anlaşma yapacağını ve Jinbei+Balıkadam adasını anlaşma yoluyla Big Mom'dan alacağını düşünüyordum. Ama bu anlaşma daha farklı koşullar ve şekillerde yaşanabilir. Gerçi biraz ilerleyince bir an Big Mom'ın düşeceğine inansam da şimdi tekrardan fikirlerim değişti.

Bölümün en güzel yanı tatlı dışında meyveli birini görmek oldu.

Smoothie evli mi? Dövmesini beğendim. Nami hariç başka dövme gördük şimdi hatırlayamadım.

Brook ve Pedro'nun çapı yetmez, hırsızlık yapmaya, o adamlar da k.hakiden tut her türlü önlem vardır.

Nami ne korku duymuştur öyle, Luffy falan hikaye kaldı.

Nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum, Horoz-kun. Kaptanımız uğruna canımız bile tehlikeye atmaya değer biri! Luffy her zaman bizi zafere götüren kozumuz olmuştur!"
Nico Robin - Bölüm: 695
Bu lafta yalan oldu.
Neden öyle düşünüyorsun:(Bence doğru.

Mom'un kaptan şapkası bile canlı, Mom'un mimiklerini taklit ediyor :D Daha önce dikkat etmemiştim.

Yılın sayısı geliyor dediler ama bana hiç öyle gelmedi. Kitabeler hakkında falan güzel bilgiler var ama o kadar yani. Vay bee diyeceğim bir şey yoktu.

@Daredewill
O sözden Luffy'nin olduğu her dövüşü kazanıyorlar anlamını çıkarman çok ilginç olmuş. Kazanıyorsak bu Luffy sayesinde diyor Robin, her dövüşü kazanıyoruz değil.

Sinestram

Brook 9 senedir ilk kez gözüme itici gelmedi. bu da bir gelişme.

Yılın bölümü diyen adam abartmış ama gayet güzel dolu dolu bir bölümdü bence. Mom'un tayfasından çeşitli yetenekler gördük, Kumandanlardan birisini daha gördük, Pedro'nun arcın başından beri merak edilen(en azından ben ediyordum) durumunu öğrendik ve en önemlisi Poneglyph'ler hakkında yeni bilgiler öğrendik daha ne olsun?

Ne olacakta kurtulacaklar merak ediyorum. Şu çalışma odası resmine bakılırsa BM-Zou ve Ejderha resimli bir defter vardı. Yani Dragon tarafından kurtarılacaklar gibi geliyor şuan ileride fikrim değişebilir tabi :D

Yılın sayısı geliyor dediler ama bana hiç öyle gelmedi. Kitabeler hakkında falan güzel bilgiler var ama o kadar yani. Vay bee diyeceğim bir şey yoktu.

@Daredewill
O sözden Luffy'nin olduğu her dövüşü kazanıyorlar anlamını çıkarman çok ilginç olmuş. Kazanıyorsak bu Luffy sayesinde diyor Robin, her dövüşü kazanıyoruz değil.
Kaido'nun bütün heybetiyle göründüğü bölüm bundan daha iyiydi. Hala o bölüm favorim.

@Daredewill
Luffy tabi ki herkesi dövmeyecek ama yanındaki kızı koruyamıyor daha ne olsun.
Zoro yenilmeyeceğim dediğinden beri, karizma kasıyor. Luffy ise Nami'yi bile koruyamadı, nakamasını koruyamayan bir K.k olacak. Hayır bari Nami'ye kaç deyip, orduya buradan kimse geçemez deyip savaşsaydı, karizma kasaydı. Kizaru olayından ne farkı kaldı? Fuji'ye artistlik çekmeyi biliyordu amiral yonkou fark etmez diye.

Lufy'ye üzülüyorum ciddi ciddi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık