Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 834: Hayalim

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    118
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM'de oğlunu öldürdü.
Birinden biriyle anlaşmadan sanjiyi kurtaramaz burdan. Ikisiyle birden savaşmayacağına göre
Bence bigmoma isyan edecek kişiler çıkacaktır.bigmomlada anlaşamaz .anladığım kadarıyla bigmom her ırktan kişileri zorla adalarında tutuyo özgürlüklerini çalıyor onlada irtifa,olmaz luffy.befe ilede olmaz oda kendi adamını öldürmüş biri

Bence bigmoma isyan edecek kişiler çıkacaktır.bigmomlada anlaşamaz .anladığım kadarıyla bigmom her ırktan kişileri zorla adalarında tutuyo özgürlüklerini çalıyor onlada irtifa,olmaz luffy.befe ilede olmaz oda kendi adamını öldürmüş biri
Hani hayattır belki bir şeyler olur yerine sanji geçer. Ya da yerine geçen sanjiyi destekler falan.
Cevap vermek için taa spoileri bekledin :(

Ceasar bize yardım etmezse Mom onu kendi gazında boğar :D O yüzden seve seve yardım edecek bize merak etmeyin :)

En kötü ihtimalle elimizde Luffyi Jinbei, Sanji ve Ceasar gibi kayda değer adamlar var. Üç-beş destekle iner bu hatun :)

Caesar'ın kendi isteğiyle bizim tarafımızda olacağını düşünüyorum, hatta eminim.
Big Mom'un hayali efsane bu arada. :)

BM çok zararsız bence kendi halinde yaşlı bir kadın işte herkesi ya da bütün ırktan insanları etrafında istiyor. Hayır bir de her ırktan da çocuğu var gibi :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık