Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 831: Gizemli Ormanda Macera

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kesinlikle katılıyorum. :good: değişk şeyler görmek istiyorum onda. Önceden bir tekniği vardı rakibin zayıf noktasıa bulma falan onu da uzun süredir yapmıyor.

unutmuşum bu tekniği :D Ama zaten çok gerekli bir teknik değilmiş. O zayıf noktayı bulana kadar indirirler Chopper'ı.

Son düzenleme:
Geçiş kısmı olsa da yakın dönemde, en çok beğendiğim bölümler Zou'dakilerdi.(şimdi bile ara ara okurum) Şu an yeni bi arc a başladık ama bi Zou'daki atmosfer yok hem de yonkou'nun adasında yok.. Nedense bu arc pek güzel olmıcak hatta bi şekilde geçiştirilip kısa tutulacakmış gibi hissediyorum..

Bölümde ise sadece iki tavşan ilgimi çekti.. Bunun dışında kaydadeğer pek bi şey yoktu. Leyleğe binen tavşan ise Bm'nin pastaya meyve hazır eden adamı.. Aklıma gelmiyor değil, Bm'nin en iyi adamlarından biri olabilirmi o tavşan?

Geçiş kısmı olsa da yakın dönemde, en çok beğendiğim bölümler Zou'dakilerdi.(şimdi bile ara ara okurum) Şu an yeni bi arc a başladık ama bi Zou'daki atmosfer yok hem de yonkou'nun adasında yok.. Nedense bu arc pek güzel olmıcak hatta bi şekilde geçiştirilip kısa tutulacakmış gibi hissediyorum..

Bölümde ise sadece iki tavşan ilgimi çekti.. Bunun dışında kaydadeğer pek bi şey yoktu. Leyleğe binen tavşan ise Bm'nin pastaya meyve hazır eden adamı.. Aklıma gelmiyor değil, Bm'nin en iyi adamlarından biri olabilirmi o tavşan?
Bence daha erken bu arcı yargılamak için. Şu an daha başlardayız. Arcın güzelliğini kötülüğünü belli eden olaylar ortalarda ve sonlarda yaşanır genelde. Zou mesela. O da tırt başladı aslında. Ama dediğin gibi süper ilerledi.

Bence daha erken bu arcı yargılamak için. Şu an daha başlardayız. Arcın güzelliğini kötülüğünü belli eden olaylar ortalarda ve sonlarda yaşanır genelde. Zou mesela. O da tırt başladı aslında. Ama dediğin gibi süper ilerledi.
Sanırım, haklısın. Umarım söylediğin gibi olur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık